Jiná země (2011)

To nebylo v podstatě sci-fi , ale psychologický film o neštastném skutku a jeho následcích . Tohle odpad není ani náhodou . Je to jeden z těch lepších filmů v poslední době . A o Brit jěště uslyšíme . Jojo .

Pianista (2002)

Vynikající Adrien . A film rovněž . Už jenom to přežívání sám v cizím bytě v té době , muselo být na palici . Rovněž výborný scénář a režie . Prostě mimořádný film .

Experiment (2010)

No zdařilá verze . Tlupa chlapů se rozdělí a za dolar navíc jdou do experimentu . Postupně to graduje a finále se dá čekat . Forest se vydařil , jelikož jej máma doma stále ponižovala , tak to musel někde vybít . Známe to z vojny a tak podobně . Lepší než originál .

Sametoví vrazi (2005)

Velmi vydařené , mělo to spád i napětí . Krajčo v pletivu na mostě - nečekaná a skutečná scéna . Dobré herecké výkony a režie . Fakt solidní film .

Vysloužilí lvi (2003)

Velmi dobrý snímek rovněž k zamyšlení . Zajímavý příběh .

Cizinec v nás (2013)

Opravdu slabéééé . Pěkná Estella je opravdu málo . Jinak je to bída s nouzíí .

Absolventka (2009)

Nenáročný snímek pro mladé diváky . Jednoduché , bez nápadu a jiskry . Je to bída ty romantické komedie .

Hanna (2011)

Bylo to takové vlastně sci-fi o puberťačce , která zvládá boj z blízka a nakonec zvítězí . Úvod zajímavý a pak to šlo tak do vytracena . Slabý scénář nezachránila Cate ani Eric či Saoirse . Podle ukázky jsem čekal napínavý film , který mne překvapí netradičním příběhem . No tak na 50 % se to povedlo . Snad Joe příště .

Den, kdy se zastavila Země (1951)

Na tu dobu výborný film , který nese poselství lidstvu . Jak je vidět , tak zjěvně bez účinku . Tož to máme my lidstvo smůlu .

Kšeft na jeden den (2012)

Tento film je ztráta času . Je to hloupé , nechutné , trapné , ubohé jako polovina filmů ze zahraničí . Diváka to nijak nepovznese ani neobohatí . Prostě zbytečný film . Ale jak vidím málokdo by se mnou souhlasil . Inu což . Tak to v tom světě chodí .

Časové pásmo bylo změněno