• Telenovela

Violetta (2012) (seriál)

Někde ve mě stále vězí 13leta holčička, protože to pravidelně sleduji. Já se na to dokonce i těším! Je to stupidita, přehnaně černobílá, typické znaky telenovely. Mladí herci jsou nadaní, ovšem ne na herectví. Postava Ludmili je typický znak absolutně nulového hereckého talentu. Když zpívá, tak je znatelné, že je Mercedes(herečka) milá dívka. No, je to někdy vyloženě trapné, už jen pro tupé postavy a herecké výkonny, ale koukat se na to můžu. Leonetta a Tomila forever. Já se na tu stupiditu prostě musím dívat!

Cecilie (2007) odpad!

Kdyby Cecilka dělala i něco jiného, než hysterčila o neexistujicím penisu, co jí znásilnil, možná bych hodnotila lépe. Ale takové hlavní postavy opravdu nesnesu. Jen se silnou vůlí jsem byla schopná film dokoukat, a i děj je jako z prstů vycucaný, dialogy tupé a né moc pestré. Pokud nemáte averzi na uječené slepice s IQ vařené brambory, možná vás film i zaujme.

Chance (2002)

Nizkorozpoctovy film, ktery zahreje u srdce. Amber je opravdu talentovana a i z mala.dokazala udelat hodne. Jeji chemie s Jamesem je uzasna. Nejsou herci jedne tvare, je opravdu znatelny rozdil, mezi postavami z Buffy a temito. U fimu jsem se vubec nenudila, dokonce jsem si to pustila znovu. Amber je obrovsky talent, kdyz hraje, zpiva, tanci, pise knihy ,reziruje film...ta holka je opravdu zlata. Andy me ve vedlejsi roli nemohl zklamat...opet jeho krasny usmev, cokoladove oci. James je bourak! Celkem postpubertalni Simon, jenz se razem zmeni v dospeleho muze. Je to proste mily nenarocny fiom, ktery vas neurazi a po skonceni se budet nezne usmivat. Bylo zde hodne znat, ze herci jsou spolu radi, takze to vyviji klidnou a pratelskou atmosferu.

Blonďatá a blonďatější (2007)

Podivejte se na to trochu ruzoveji. Je to tupa komedie, tak to neberte vazne.ono to vazne neni. Ja se nad tou stupiditou i pobavila "Jak dlouho tu bydlis?" "9 mesicu, jak dlouho ty?" "O hodne kratsi dobu..asi tak rok" Videla jsem i horsi a tohle se da zkouknout, aniz by nejaka mozkova bunka umrela.

Bezcenný syn (2007)

Ruzne kombinovany krimi thriller, u ktereho.clovek nevi, jestli se ma smat, nebo mit obavy. Alan Rickman je fantasticky herec a Eliza jakbysmet.

V moci posedlosti (1993)

Skvele herecke obsazeni, napinavy dej..co vice si prat.:D

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál) odpad!

"Videl si to? Myslim ze to bylo tam. Vypadneme odsud!"<------to je tam na dennim poradku. Banda neschopnych noumu, co maji v zaloze jen ujecene pipky, s par"drsnyma" blbounama. Jaj, snad kazdemu dojde, ze jsou to herci a jeste k tomu spatni, bez poradne techniky. Ty jejich "jevy" tak stejne nejsou videt, protoze maji kamery na helmach a kdyz se to "objevi" tak trhaj hlavami do stran, rucni kamera zacne mihotat ze strany na stranu a stojici kamera najednou nic nevidi. Jak se tahle neverohodna show se jentak nevidi. A jeste si tam dat herecku ze Skladiste 13, jako expertku...fakticky "nenapadne"...+1

Dharma & Greg (1997) (seriál) odpad!

Stupidni nana Dharma, stupidni humor= Nejstupidnejsi sitcom, co jsem videla.

Carrie (2013)

Nechapu hodnoceni. Carrie je dle me celkem vydareny remake, a je jasne, ze knihu nic neprekona. Me se libila Chloe, ktera byla ve sve roli jako doma a Julienne, jenz zahrala roli fanaticky verici matky uplne dokonale. Hudba skvela, scenar taktrochu habruje, ale to je jedine co bych vytkla. Rozhodne je to prumer, takze hadam, ze nekteri uz jen hodnotili z hecu, ze je to proste remake. Je to nenarocny film, ktery neurazi.

Evilenko (2004)

Vizuálně nepřitažlivý film, vcelku nudným dějem a doprovod jsem si taky zrovna neužila. O případu Čikatila jsem kdysi četla a rozhodně to nedělal z toho důvodu, že by na něj politika měla takový vliv.Někdy jsem zahlédla i známku toho, že se ho ten film snaží ospravedlnit. Mluvit o šílenci jako výjmečné bytosti je opravdu fádní, možná tak výjmečný mezi šílenci. Byl to prostě šílený zvrhlý dědek, kterému se nepostavil, tak si šel znalsilnit, zabít a sníst pár děvčátek(ne nutně v tomto pořadí)a bylo mu lépe(o zázračné modré pilulce nejspíš nikdy neslyšel). MacDowell opět nezklamal, on se prostě pro role sexuálních deviantů narodil. A co ta hypnóza? Čikatilo v téhle oblasti vzdělaný nebyl, prostě to jen uměl s dětmi. Prostě a jednoduše z toho udělali více,než to bylo. Proto mám ráda filmy podle skutečných události, nikoliv inspirované skutečností.