• Telenovela

Marina (2006) (seriál)

Nevím proč, ale tahle telenovela mě chytla, ač je stupidní sebevíc. Ty (ne)herecké výkonny, děj předvídatelný a postavy, bud mrcha, nebo ufnukaná chudinka. Paní domu náhle brečí a služka, co po ní meje záchod atd. fnuká s ní WTF?!? To svět neviděl. Jinak není větší důkaz lásky, než věřit všemu okolo, psychicky deptat partnerku a pak, když se provalí pravda za ní zase lézt. Ale i tak dávám 3 hvězdičky, jelikož se mi líbí to prostředí, ve kterém se to natáčelo, herci, ač mizerně hrají, vypadají skvěle.

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Vzhledem k tomu, že tahle telenovela je spjata s mým dětství, jednu hvězdičku prostě dát musím.

Rebeca (2003) (seriál) odpad!

Whats?!?

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Co to mělo být? Kopie Mentalisty s nádechem House? Upřímně to tak zlé nebylo, ale tyhle věci se mi vyloženě příčí, jelikož je to zaprvé amatérské a za druhé kopírka . 1* za celkem sympatického představitele. Jinak celkově ten seriál stojí za starou belu.

Zkrocená hora (2005)

Krásně propracované netradiční drama o lásce. Kdo tomu říká "film o teplých kovbojích, co se jim hnusí", tak to není film pro ně. Nic pro homofobi! Film nám přináší krásnou přírodu doprovázený poddajnou hudbou a skvělých hereckých výkonnů a chemii mezi postavami. Téma dvou mužů, kteří jsou obyčejní chlapy, co potřebují makat, aby se uživili, nijak výjmeční, prostě klasický dříči. Jak nevinně nám to začíná. Nakonec se to vyvine v lásku, kterou si oba vůbec neuvědomovali, ani by je v životě nic takového nenapadlo. Přesto šli dál žít své životy se ženami, mají rodiny a štastný život, ale stejně si při jejich dalších setkáních uvědomili, že jejich city k druhému nezmizeli, naopak jsou ještě daleko silnější. Ang Lee, ač jeho tvorbu moc nesleduji, tak ukázal, že dokáže herce správně vést a všeho tam bylo tak akorát, což se povede málokomu. Heath a Jake se ukázali jako herci, co mají opravdu kuráž a jsou to profesionálové ve svém oboru. Ani vedlejší postavy neklamaly. Celé to hodnotím, jako báječně dílo o lásce, které by překonali dost romantických filmů. Inu láska hory přenáší.:D

Stmívání (2008)

Na začátku se mi to líbilo, pak jsem na to začala mít averzi a ted je mi to nějak ukradené, v klidu se na to podívám bez nějaké újmy. Tenhle díl je relativně stravitelný, s celkem dobrou atmosférou, i když herci a jejich chemie pokulhává. Příběh v celku ujde, i když je hned jasné, kde Meyerka brala svojí inspiraci...té ženské se nepodaří ani nic správně okopčit, to je více než k smíchu:DDD

Přerušené ticho (2012) (TV film)

Zpracování se mi zdá celkem dobré, ale více než tohle mě na filmu dojmulo to, že se to opravdu stalo, proto dávám 3 hvězdičky...jinak. Předvídatelné to je, ale hlavně díky tomu, že většina ten případ viděla ve zprávách a samotný popis, který se najde na obalu toho filmu je dosti ukazujíci, že to tak dopadne. Krimiliman-Neber to jako urážku, ale jestli ti přijde vtipné to, že se mladá holka zabila a ještě k tomu je to podle skutečné události, tak nechápu tvůj smysl pro humor.

Mlhy Avalonu (2001) (TV film)

Celkem pěkný filmový zážitek, ale takový průměr, ač se mi velmi líbí. Pohled na celou legendu o Artušovi, který vypráví "nevinná" Morgana..Sice takové zkomolení, máloco se podobá tomu, co známe, ale není vůbec zlé. Za 4 hvězdičky.

Bestie Karla (2006)

Castieli ach Castieli.:D I když je to nic moc film, tak herecký výkon Mishi Collinse je vskutku skvělí. Zahrál dobře uvěřitelné psycho a Laura Prepon s výrazem raněné laně to jen pozorovala. Sice to byli vraždy opravdu hnusné, ale dle mě nestáli za filmovou adaptaci, jelikož takové filmy dopadají stejně, jako ty ostatní "biografie" vrahů....balancující nad podprůměrem. Lidi chtějí krev a ne přehnané pocity a to nemohou mít, jelikož by se rodiny těch obětí asi zcvokly...Proto by se tyhle filmy neměli vůbec natáčet.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál) odpad!

Nejsledovanější seriál na světě, ale taky dle mě ten nejstupidnější. Věci typu "My k sobě patříme, jelikož jsme utíkali a pak se přerazili o stánek jedné vědmy a nakonec na nás spadla karta lásky" ...prostě nepromyšlené až se z toho zastavuje mozek.. Sice pravda...pěkný svalnatí chlapy, ale zase takové uknourané keny? To není moc přitažlivé. Chemie mezi postavami je strašně umělá, stejně jako kozy Pamely a mozek Davida. Sice je dobrý nápad třískat peníze z toho, že se nějaké roštěnky proběhnou zpomaleně po pláži, ale je to seriál o ničem. Kdysi to býval velký hit, ale takhle nereálná služka fantasie mě opravdu nenadchne.