• Telenovela

Ptáci (1963)

Mě celkově přijde celá tvorba Hitchcoka strašně béčková, vyjímaje Psycha, které v sobě má ten správný hororový náboj. Nevím, jaký měli kdysi lidi vkus na horory, ale jestli se díky tomuhle báli vyjít z baráku, tak bych v té době vážně nechtěla žít. Šustění křídel, až moc dlouhé nic nenapovídající dialogy a žádný pořádný závěr, tomu moc nedává. Jinak Hitchcok jen proto, že natočil jeden dobrej horor...neznamená, že ho můžeme pokládat za mistra svého řemesla.

Protivný svůdný holky (2008) odpad!

Neuvěřitelně povrchní komedie, která by měla tlustým pubertačkám býti zakázana. Děj je předvídatelný a nenáročný...Kriminálka v růžovém oblečku o bandě tupých holek(ovšem vysokoškočky :-O), které se ujmou hledání vraha, který je předem jasný každému, jen ony v tom vidí záhadu. Chudák Katie..Je divné, že v tomto filmu spravedlnost vítězí hodně křečovitým dojmem. Trochu morální rozepře. Byl vrah opravdu záporákem filmu? Jak já doufala, že jim podřeže krky. Na to, že je to komedie to není nijak zábavné, takže asi tak. Vyflusanej odpad jak vyšitej.

The American Mall (2008) (TV film) odpad!

Muzikál ze střední v obchodáku.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Vidět Luciana jako ušlechtilého bojovníka, namísto nekontrolovatelné bestie, byla příjemná změna. Jako Sonju konečně vybrali herečku, co je Kate Beckingsale opravdu podobná a viděla jsem tam podobnost i charakteru. On ten flashback v prvním díle, kde Sonju hraje bloncka a všichni žasnou nad tím, jak je Selene podobná právě jí. Měla jsem v tomhle trochu problém jim to uvěřit. Rozhodně nebylo nutné, aby tento film vznikl, protože všechno tak nějak vysvětlil ten první, ale zase Michael Sheen a Bill Nighy jsou solidní herecké kombo a bylo fajn vidět je v akci. Lucian jako postava dostal nějakou hloubku, člověk s ním soucítí a lituje ho, Sonja je sympatická, romantická postava, ale i slušná válečnice a člověku je už předem líto, jaký osud jí čeká. I bez znalosti prvních dvou dílu tohle jde zkouknout jako jednohubku, ale předešlé dva díly jsou lepší a všichni máme rádi ten pocit, kdy do sebe zapadnou skládačky.

Underworld: Probuzení (2012)

Celkem dobré pokračování super hororu, ale málokdy se děje, že druhý nebo třetí díl(v tomhle případě čtvrtý), překoná ten první. Tenhle díl by se mi zdál jako "upíří resident evil". Jinak jsem nebyla ani nadšená, ani znuděná nebo nějak uražená. Kate Beckinsale jako vždy zářila ve své roli, kterou by nemohl nikdo zahrát lepé. Nápad ze superlycanem mě ale upřímně velmi potěšil, protože se hodil někdo, kdo by válcoval upíry lépe. Selene je jako Blade s prsama a v těsném oblečku, prostě super.

Another Gay Movie (2006)

Proboha. U téhle parodie na prcičky jsem se chytala za hlavu. Více jsem litovala herců, který tam hráli. Z 50%parodie a z 50%porno. První díl celkem šel, ale ten druhý děs běs. Chápu gay prcičky, ale to, že tam nebyl ani jeden heterák bylo až moc Ale i tento snímek má pozitiva a to v podobě Nica...jednoduše se nemužu zbavit dojmu, že mu to hrozně sluší, ne že bych byla na trendaky, ale proste mu to sluší. nevěrohodné.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

OMG...Charmedky+Pretty Litlle Liars= Tajemství kruhu No ujde to, po pořádném prozkoumání.

Doktor Mozek (2009) (seriál)

Co sem pletete House??? Je to úplně odlišné. House je sobecky, nevrlí, mrzutý a kontaktům s pacienty se vyhýbá obloukem. Gallagher je milý, naslouchající a má velký dar empatie, což je prioritou každého psychiatra. A jen proto, že v obou seriálech jsou brilantní doktoři, neznamená, že Dr.Mozek je kopie. U toho seriálu mě mrzí. že skončil teprve po 13 dílech.

Velkej biják (2007)

Já váš většinu nechápu a asi ani nepochopím. Když je to parodie, tak jsou jasné 3. věci. 1.Nebude to logické. 2.Humor, kteří někteří považují za kravinu. 3. Nechutnost. Všechno není jak Scary Movie a tahle parodie, si u mě vede relativně dobře. Tyto filmy opravdu nejsou pro ty , kteří se snaží hledat logiku. Jsou prostě utržené ze řetězu a bortí kolem sebe všechno. Když se tomu nedokážete zasmát, jednoduše se na tyto filmy nedívejte.