• Telenovela

Disaster Movie (2008)

"Čelovka, aplikujte přímo na čelo"

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Další Smithův film, u kterého se popadám za břicho. Jay a mlčenlivý Bob je nejlepší a nejúchylnější dvojce. Ale stejně jako Heather Graham nechápu jak se mohla Justice zamilovat do Jaye.

Friends 'Til the End (1997) (TV film)

Film postrádal napětí to ano, protože dopředu vědět co hlavní antigonistka chce tomu ubralo na ceně. Jinak film se mi líbil a jestli to byl opravdu Shannenin zpěv, tak smekám za tvárnost.

Černá Dahlia (2006)

Tohle mi přijde silně přitažené za vlasy. Je to předloha knihy James Elroye, takže bych to spíš měla vytknout jemu, ale napíši to sem. O případu Elizabeth Short alias Černé Dalhlia, jsem četla ještě předtím než jsem zjistila, že natočili nějaký film, nebo napsali knihu. Bylo to opravdu otřesný co se jí stalo, ale to už je Hollywood, že dokázali vytáhnout jednu z nejstrašnějších vražd a udělit z ní takovouhle směsici,která se týkala toho případu asi z 10%.. (Ne)úspěšnou herečku zavraždili a řeší to detektivové, s IQ květináče. Z hlediska filmu to u mě nezachránilo ani slavné herecké obsazení. Dialogy byli naprosto na hlavu padlé. Úplně zbytečný byl ten milostný trojúhelník, který zabral všechen prostor.

Holka z předměstí (2007)

Myslím, že Sarah je sexy pořád o tom přesvědčuje film To co dýchám. Postava Brett měla vypadat vyspěle a ambiciozně což myslím, že splnila. Film se mi zdá sám o sobě spíš drama než velká romantika. Komediální situace zde byli vážně mizivé. I když hereckým výkonům se někdy nedalo věřit. Sarah i Alec jsou skvělí herci, ale žádná chemie mezi nima nebyla, což by mohlo milovníky romantických filmů zklamat.

Nenávist (2004)

Film se mi nezdá strašidelný, spíš se u něm pořád lekám. Je to takový Kruh na jiný způsob, každopádně masky a hudba jsou skoro stejné jako v Kruhu. Jinak se na to dá koukat i se zhasnutím světlem uplně samotné doma. Nevyděsí ani neunudí. Ale líbí se mi atmosféra i herci jsou skvěle sehraní.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Ty předělávky pohádek typu Sněhurka a lovec, Červená Karkulka, Beastly a seriál Grimm, už začínají být celkem ohrané. Za chvilku bude masakrovat i Popelka ne?. Film se mi ale celkem líbil, taková řezničina ale vážně v nejlepším přestat.

Freddy versus Jason (2003)

Film je v podstatě taková překombinovaná černá komedie, nárazově teen vyvraždovačka. Freddy opět co slovo, to perla. Linka s uječenými puberťáky mě nenadchla, průměrné herecké výkony(ale úžasná tvářička Jasona Rittera). Společně to byla skupinka postav absolutně nezajímavých, i když černo-červenovlasá černoška a Freddy, to byla senza scéna, i Freddy byl celý zaražený a v jeho očích se zablésklo cosi podobné respektu. Ale hlavní hrdinka je jen uječená pipka, nejde srovnat s Alice nebo s Nancy, ač se snaží hrát si na odvážnou, tak herečka to zeslonila, kde mohla. Yu peče podle receptu, hektolitry krve, stupidní hrdinové, ale naštěstí tenhle film měl Freddyho, který to pořádně rozproudil. Na to, že to bylo Freddy vs. Jason, tak můžu spočítat na prstech, kolikrát proti sobě stáli. Jason je opravdu jen namachrovaný zabiják, který má ještě bezvýznamnější důvody k zabíjení, než Freddy. Ale líbilo se mi, jak spolu vzájemně vymetli, taky jsem konecně viděla Freddyho v pořádné bitce, kde měl sobě rovného soupeře. Film mě bavil, ač je levnější, tak stále kvalitní.