• Telenovela

Dahmer (2002)

Jeffrey Dahmer-kanibal, masový vrah, nekrofil. Rozvěšoval si lidské kosti, uřezával penisy, po bytě se mu váleli kousky hnijích těl. vařil si hlavy svých obětí(jejichž maso pak zhltnul)..atp. Tohle je přesně typ filmu, co je úplně o ničem, ale tváří se to jako biografie...a když to milým režisérům nevyjde, tak se ohání tím, že je to pouze inspirované. Film spíše o duševních pocitech a vracení se do minulosti, ale krev, násilí a pravý náhled do toho všeho, jak a co se to událo, by jste marně hledali. Nečekejte krev a vnitřnosti....tohle je taková menší brutalitka, která spíše nudí. Jeremy Renner...ach ten Jeremy. Pohled outsidera, který potřebuje obejmout.

Zvířecí instinkty (2008)

Docela skvělé béčko o vlčkách. Herci se mi zdáli pro takový film až moc dobří, a to nemluvím jen o Marcovi a Naveenovi. Je to dle mě skvělí námět, ale to natočení? Hrůza, scénář byl moc jednoduchý, prostě i na béčkový film tomu něco chybělo. Efekty taky za moc nestály. Celkově z filmu nemám tak zlý pocit, viděla jsem daleko horší, tohle mělo aspon něco do sebe. Lepší scénář, kamera, efekty a bylo by to o něčem jiném. Takhle je to film balancující nad podprůměrem.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Ehm copak jste chtěli napodobit drazí režiséři?? Kriminálku Miami? Nezdařilo se. Češi kopčí, jak to jen jde. Naprosto hrozný dialogy, herecké výkony(jestli se tomu tak dá říkat) opravdu špatné. Viděla jsem i horší, ale ti milý herci, by měli zůstat u divadla a nikoliv zkoušet, na co nemají. Jediné, co tady uznám, je dobrá kamera.

Kosmetička a zvíře (1997)

Chůva k pohledání na Sychrově, tak to mohli nazvat. Celkem zábavné. Výstřední Fran Drescher zase hrála sama sebe. Ale jinak to hodnotím tak za 2.

Another Gay Movie 2: divoká jízda (2008)

No jak to napsat. Je to prostě hovadina, tak se na to tak musíte dívat a pak pochopíte, co mají za divný smysl pro humor. První film celkem šel, ale tohle je strašně umělé a celkově horší než 1.díl. Postava Nica se celkem o dost zhoršila, ale taky to nebylo tak děsný. Je to prostě taková parodie na parodii..celkové zesměšní homosexuálu, transexuálu. Docela jsem se divila, že tam hráli tak hezcí chlapy...upřímně jsem je zase litovala..co člověk pro slávu neudělá, ale tady si moc nepomohli.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Jsem fanynka Sarah M.Gellar a to ne kvůli Buffy, přemožitelce upírů(která mi mimochodem šíleně lezla na nervy), ale právě díky Kathryn Merteuil, která je naprosto bezvadná. Skvěla napsáná postava, která má do příběhu co dát. Film patří mezi mé nejoblíbenější, nejen díky intrikám, sexu a humoru, ale díky příběhu propracovaném ve všech detailech.

Smallville (2001) (seriál)

OMG ...Když čtu komenty....Smallville není doslova Supermanovo mladí, tak jako z komiksů, nýbrž jeho ALTERNATIVNÍ VERZE!! Proto se to jmenuje Smallville a ne Mladý Superman nebo tak nějak....a víte co? Já ten seriál žeru! Nemá přehnané klišé, jak je u Supermanovských výrobků běžné- Herci jsou daleko lepší, postavy ukázané i s chybami, a ne ve světle dokonalosti...nic není vybarveno tak černobíle, že se člověk s postavami nesžije, jako v těch starých filmech, kde Lois Lanová v kuse řve "Supermane" a padá na kolena. Každá postava něčím přispívá, a někdy samotného Clarka Kenta trumfne.

Dokonalá rasa (2006)

Na béčko se mi to zdá dobrý...dokonce bych ho zařadila do průměrného filmu, ale stejně některé dialogy..hrůza děs. Kamera, osvětlení, grafika jim vyšli dobře...herci taky nebyli špatní. Rozhodně bych mu hodně křivdila, kdybych dala odpad...proto dávám 4 hvězdičky.

Klub vrahů (2002) odpad!

Jsem jediná, kdo vidí tu nekvalitu obrazu a amatérské natočení?? Film je jednoduchý jako sundat si boty. Kdyby to mělo lepší kvalitu, tak by to možná nějak vypadalo, ale takhle? Nevkusný bez kapky pořádného napětí. Hrůza, děs..

Poslední upír (2007) odpad!

Můžu s čistým svědomím říci, že je to ta největší upíří hovadina, na kterou se prostě nedalo vydržet dívat. Už od prvního momentu jsem si řekla"Co je to zase za p*******?"...nekvalitní obraz, matný a vybledlí, třesavá kamera, že kdybych řekla, že je amatérská, tak všechny amatéry urazím. Nevím co si touto absolutní žumpou všech amaterských filmů chtěli dokázat. Zbytečná ztráta času a zbytečného chytání se za hlavu.. Jediné co dokázali, je opravdu chytlaví obal filmu..ale obsah?? Film i hezkým obrázkem letěl do koše a to bylo poprvé, kdy jsem nějaký film vyhodila.