• Telenovela

Killer Women (2014) (seriál) odpad!

Hrůza na entou! Chudák Marc Blucas to si dokola opakuji, když to vidím. Tenhle Texas ranger v sukni na mě zapůsobil, jak nejhůře mohl! Hlavní hrdinka, která mě iritovala už od pohledu, klasická "hrdinka" co musí mít vždy pravdu, jinak se zboří celý svět+ postavy, co jí mají za svatou. Příliš protahované a moc předvídatelné. Příliš nevkusné přechody do další čísti , ze kterých by epileptici nebyli moc nadšení. Viděla jsem první díl a musím říct, že tak rychle se mi zprotiví málokterý seriál. Zlatý Chuck Norris!

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

Auvajs....Jako, dle mě to ještě docela jde, když to porovnám s těmi zetkami, co vyšli po tomhle. Herecká sestava dle mě...ušla, ale mohl být lépe sladěni, jelikož to někdy opravdu vybočovalo, ale jak říkám ušlo to. Béčko to ještě dle mě není, ale daleko k tomu nemá.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Rozhodně lepší počin, než první díl. Napětí zde bylo, od začátku do konce, přímo navazující, na první díl, kterým jsem se musela překousat. Sice mě štvala opakující se Julie, která mě vyloženě iritovala, už v prvním díle a tady tomu přispěla více. Ale zde je to o mnoho lepší, i když druhá polovina filmu, je spíše směšná a dojemná zároven. 3*

Hellraiser (1987)

Velká velká nuda...co se týče prvního dílu, je to opravdu slabota. Líbí se mi ty nadpřirozené prvky, ale smůlu je tady v tom, že je to až na konci...Knižní předlohu jsem nečetla, ale plánuji to. Tady si troufám tvrdit, že druhý díl je lepší, než ten první.

Let 93 (2006) (TV film)

Mě osobně to velmi dojalo. Nejsem citlivka,ale tohle bylo hodně dojemné, herecké výkony dle mě nejsou vůbec špatné, jsou prostě jako my, normální lidé. Film jsem si pustila v nevědomosti z žádných zpráv, jak to dopadne o to víc, to pro mě bylo napínavé, pro ty, jenž o tom věděli nejspíše ne. Na jejich místě bych udělala to samé. Sice se ví opravdu málo, co se dělo, ale to hlavní se ví...byli odhodlaní vzít věc do vlastních rukou, loučili se s rodinami a nakonec to dopadlo, jak to dopadlo.

Mnoho povyku pro nic (2012)

Konečně jsem měla tu čest to vidět a celkově to hodnotím vše velmi pozitivně. Původní hru jsem neviděla, ani nečetla, ale tohle zpracování bylo kouzelné. Hlavně jsem kdysi byla velký fanoušek páru Fred&Wesley, takže tohle jsem vzala jako jejich krásné pokračování. Alexis a Amy jsou jako dvojice naprosto kouzelní, tak chemie je mezi nima a vždy byla. Film měl pro mě překrásné herecké obsazení, fanouška Whedonverze jen potěší a samozřejmě to, co já nejvíc miluju Whedonovský humor. Scénář nádherně napsán a postavy nádherně ladili. Řekla bych, že je to nejlepší romantický příběh roku. Normální fanoušek, co není takový fanda whedonverze si tu rozhodně taky přijde na své. Je to těžké popsat slovy, to jednoduše musíte vidět. Doporučuji 100%

Breakout (2007)

Kdysi dávno ve škole, jsem o tom filmu slyšela velkou chválů....trpce jsem se zklamala, asi proto, že hopsery nějak v lásce nemám. Film na to, že je to takové béčko, je relativně stravitelný. I když opravdu nemám ráda ten styl-kšilt+mikina s kapucí+mikina s kapucí na zapínání-bunda s kapucí, volné kalhoty u kolen. Nejhorší je, že tenhle trend vidím všude kolem sebe. Drazí chlapci, to že budete dělat průsery, oblíkat se, že vás člověk nepozná, fetovat a kecat o tom jak jste se támhle poprali z vás frajery neudělá! Jen obyčejné trosky, a dopadnete jak nejhůř můžete. Ale zpět k filmu. Ač tyhle typy opravdu nemám v lásce, tak hlavní hrdina má své kouzlo, ale příběh se mi zdá celkem suchý a laciný. Jen ten pricip, že se úspěšná pravnička starší než on, do něj zamiluje. Tohle by rozumná žena nikdy neudělala. Uznávám naštěstí i jiné kvality, než milostný příběh. Děj je s ne moc překvapivými zvraty a rozuzleními. Ale beru zřetel na to, že je to de fakto ze života. 2 hvězdičky dávám za skvělý výkon hlavního hrdiny, taneční kreace a soudtracku v závěrečných titulkách.

Miluji tě k sežrání (2001)

Hodina a půl naprostých keců, nutno podotknout, že bez smyslu. Ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku.

Kanibalové (1980)

Zabíjení zvířat pro film? Opravdu? Pro mě jakožto členku Pety to bylo něco...ta scéna s želvou mě bude ve snech strašit ještě hodně dlouho. Už jen z toho se mi zvedl kufr. Film je spíše plný hnusu, kontroverze a troufnu si říct i sadismu. Prostě a jednoduše to chce mít dobrý žaludek, ale znovu bych se na to nepodívala. Film na to, jak je zvrácený, je celkem dobrý, ale za to, co kvůli tomu provedly nemůžu dát více jak jednu hvězdičku. Svůl účel to splnilo...nechutné, zvrácené, kontroverzní a sadistické.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Tohle dramatické spojení romantiky, komedie a mystery na mě zabralo! Kdyby tu nebyl limit 10 oblíbených seriálu, byl by jedenáctý.Pilot nijak zajímavý nebyl, člověk by si myslel, že parta paniček bude jen čmuchat "Co Mary-Alice udělala" ale nakonec se to vyvedlo v něco lepšího. V příběhu je zápletek několik a každá hrdinka se vozí na té své a každá stojí za to. Velmi přitažlivá atmosféra, na pohled nich neříkající čtvrti. Oblíbila jsem si Gabrielle a Susan, hlavně proto, že se mi dost podobají(teda spíše více Gab). No podrženo sečteno, jestli jste přišli z práce(nebo v mém případě z školy, nebo praxe) není nic lepšího, než si oddechnout u tohodle seriálu, i když ho lépe ocení ženy..chlapy si pustě Zákon gangu. :D