• Telenovela

Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

Tímto snímkem mi Asylum dokázalo, že dokáže udělat béčko úplně ze všeho. Prostředí a celkově jas obrazu do tématu vůbec nesedí. Nevím kde posbíraly ty herce, které si hrají na rádoby tvrďáky. Stupidita a nelogičnost z nich přímo čpí. Moje titěrná Asylum dušička doufala v konečně kvalitní film, ale to dřív potkám Ježíška. Ke kostýmum se ani nemá cenu vyjadřovat. Nová postava Lovec, z něhož mi bylo přímo na blití, v plechové soupravě, jako z kontajnéru OBI. Nemluvě o laciných počítačových tricích. Tak jsem se u tohoto filmu pěkně napálila.

Panelák (2008) (seriál)

A raz, a raz...NIE! Čo to robítě? Zlatý český Rodinný pouta, byť to jsou též neuvěřitelné kraviny. Bůhvíjak nekvalitní na pohled to není, ani herci nejsou tak zlý, ovšem hlavní hrdinka je totálně nevěrohodná. Pokud chci vidět telenovelu, naladím si výrobek od telemunda a ne tuhle slaťátinu.

Kvílení vlkodlaků III (1987)

Jedna z největších kravin o vlkodlakách a to platí pro všechny film, této série. Nechápu, že se dokáží zpívat ódy na běčkový horor z 87. Herci neherci, vypatlaný příběh, prostě kravina na entou..

Společenství vlků (1984)

Rádoby krvavá Karkulka, naivní a fantasmagorie, bez sebeucty. Kulisy byly opravdu příšerné, i na rok 1984 to mohlo být natočené lépe. Ale v takových kulisách se natáčely typické starší pohádky, takže beru zřetel na to, že chtěli v klasicky natočené pohádce udělat horor. Jednak mě dorážolo, že naše hlavní hrdinka je zmalovaná jak obraz a za druhé, scéna, kde byla líbačka s vlkem, podotýkám, že herečce bylo teprve 13 let a herci rozhodně víc. Hraničí to s pedofolii a zoofili zároveň. Film není nic extra, ani žádný odpad. Koukat se na to dalo.

Učitelka angličtiny (2013)

Utahý film, přesto koukatelný. Poslední dobou chtějí po Julienne, aby vypadala jako nějaká tuctová padesátnice, což nechápu, chtěla bych být v jejím věku taková kočka. Ve filmu se dokonce objevilo i obočí Lily Collins, které má větší herecké nadání, než ona(asi proto ztupila všechny pinzety).. Příběh učitelky celkem ušel, soulož na lávici s bývalým studentem byla spíše k smíchu, než nějak vzrušující a tak to mělo být. Chlapi, co ví víte, o čem vaše byvalá učitelka snila.:D Myslím, že Julienne obstarozní, zatrpklou, netečnou a zmatenou úču zahrála dokonale, ale řekněte mi. Kdy ona nehraje dokonalé? Ona je jediný důvod, proč jsem se na to podívala. Z trapasů a reakcí hlavní hrdinky jsem měla celkem solidní srandu. Dávám 2 hvězdičky.

Ledově ostří (2007)

Zábavná parodie na sérii filmu "Ledové ostří", u které jsem se prijemně bavila. Will Ferrel je prostě fantastický herec, jakákoliv vtipná role mu sedí. Film má přitažlivou atmosféru, sympatické herce a dobrou hudbu. Film má být sice parodií, ale přesto má dramatický podtext a ukazuje i sílu přátelství a tvrdé dřiny.

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

Od Asylumu jsem zvyklá na mizernou kvalitu, ale tohle je fakticky ani né tak nekvalitní, jako naprosto o ničem.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Bridget Jonesová je má další posedlost, nevím či je to tím, že jsem zástupce něžného pohlaví, či něco jiného, každopádně je to jeden z nejlepších romantických filmů. Úplně mě odzbrojil Colin Firth! Myslím že na pohled snobského suchara a zárověň nesmělého a místy roztomilého Marka zahrál dokonale. Ale neříkám, že mě nebavil i charismatický sexy šéf, alá Daniel. Deník Bridget Jonesová považuji za nejlepší romantický film, hlavně proto, že hlavní hrdinka je tak dokonalá ve své nedokonalosti"Stará panna, co hulí jako fabrika, pije jako duha a obléka se jako její matka". Chystám se na knižní předlohu. Myslím, že filmu se toho nedá moc vytknout, já osobně nemám co, ale každý si najde něco. Mě tento hit upřímně dostal a ráda se na něj podívám znovu.

Tajemství domu Usherů (2008) (TV film)

Vezmeme to hezky popořadě. Herci jsou amatéři! Nemastní neslaní, měli jen hezké tvářičky. Nemohu to ani nazvat gay pornem, protože se zmohli jen na půlhodinovou předehru. Scénář by celkem ušel, jen kdyby nebyl tak suchý, i já bych napsala lepší dialogy. Atmosféra, jak se to vezme. Musím uznat, že hudební doprovod se mi líbil, ladilo to ke stylu Poa, ale jinak. Ruce ve vaně, či jeblá sestřička mě opravdu nevyděsí. Postavy byly stejně jako herci, nemastné neslané, nevěrohodné. Kamera vlastně tolik hrozná nebyla, jen ta lacinost z toho čpěla. Není to sexy, není to horor, není tam krev, sex, mrtvoly, ani napětí. Nebudu plýtvat odpadem a dám přeci jen tu jednu hvězdičku, přeci jen na svalovce v boxerkách si nemohu stěžovat.

Cry_Wolf (2005)

Nechápu hodnocení. Už opravdu nevím, co od kvalitního thrilleru/hororu čekáte. Tváří se obyčejně, ale od obyčejných sladkého se liší tím, že tam je originální zápletka, a ač si to nechcete přiznat, tak kvalitní postavy. Celý film myslíte že víte na čem jste, ale pak zjistíte, jak jste se pletly. Nejvíc se mi líbila postava Dodger, o které člověk nevěděl, co si má myslet, i když o jejím neviditelném obočí pomlčím. Rozhodně to stojí za podívanou, dávám plný počet. protože si to tenhle skromný, přesto grandiózní snímek zaslouží.