Timecop (1994)

Spomínam si že v tej dobe keď sme jeho filmy žrali, toto bolo prvé sklamanie.

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je Lawful Neutral čo sa bojí že sa zmení na Neutral Evil ale okolnosti ho často donútia konať ako Chaotic Neutral. Jeho sestra je vo svojom vnútri Chaotic Good, ale keďže chce byť profesionálka, správa sa vždy ako Lawful Neutral a myslí si že jej brat je Chaotic Evil. Mýli sa. Najradšej mam Joeyho - True Neutral na večné časy a nikdy inak, na nič sa nehrá a mal peknú frajerku.

Spartakus (2010) (seriál)

Prvý diel pokrivkáva. Keď sa rozbehol druhý, zavrel som sa v izbe, obmedzil plnenie iných ľudských potrieb na nevyhnutné minimum a pozrel som to behom 2 dní celú prvú sériu. O pár dní repete. A niečo konkrétne? V 300 je čierna, tu červená. KRV

Vikingové (2013) (seriál)

Pondelok je dňom Vikingov a Game of Thrones. Prichádzajú naraz. Potom je už len na mne čo chcem vidieť viac. A ja ako prvých púšťam Vikingov. Úprimne,neviem si predstaviť zaujímavejšiu tému pre seriál. A ešte aj Kulich ako bonus v prvých dieloch. ... "Sverdslag knuste kristmanns skalle" Enslaved - 793 (Slaget om Lindisfarne)

Generation Kill (2008) (seriál)

Naprostá paráda. Niektoré príhody týchto mariňákov som prežíval ako svoje vlastné. Podobnosť toho čo s nimi velenie robí a toho čo sa deje často aj v civile je až zarážajúca. Niekto pochopí čo myslím a niekto nie. Základom je čo? Predsa VYKAZOVANIE ČINNOSTI. Aj keď z nej nikto nemá reálny úžitok.

Pacifik (2010) (seriál)

Nie je to ani Band Of Brothers ani Thin Red Line. Tie sú kvalitou kdesi v nedohľadne. Ako celok to však nie je zlé, aj keď mi chvíľu nesedelo že je to viac zamerané na jednu postavu. Tí ostatní tam nie sú ani tak sympatickí. Má to pár naozaj dobrých dielov.

Kmotr (1972)

Nikdy som nechápal prečo je okolo toho taký hype. Prečo to všade citujú a každý chlapácky film to naschvál spomenie aspoň raz. Potom som si prečítal knihu a pochopil. Dokonalé. Filmu sa podarilo podať knihu takmer bezchybne a Brando je tomu koruna. "Bonasera, Bonasera, what have I ever done to make you treat me so disrespectfully?" Moja najobľúbenejšia veta. Je to prvý film čo som si kúpil originál DVD za plnú cenu.

Dollhouse (2003)

Toto by bolo lepšie ohodnotiť po scénach. Niektoré sú skvelé, iné mi vyložene vadia. 5, 5, 1, 5, 2(steak), 1 (sklo), 3, odpad ( ciga / otázka vkusu) atd atd .. :)

Odpočítávání (2010)

Vo filmoch je o tom vždy kopa slov a žiadne činy. Konečne! Konečne! Ktovie či by aj Chuck Norris zvládol spraviť to čo "H"?Skvelý film plný napätia.

Ledová smrt II (2008)

Sequelový paradox. Dvojka lepšia ako jednotka. Nie že by bolo až také umenie ju prekonať. Bol zvolený zaručený recept na úspech: rôznorodejšie postavy, menej prevarené prostredie a debilita protagonistov síce nevymizla, ale bola na uzde. Pekná sestrička tiež nebola úplne na škodu veci.