Million Dollar Baby (2004)

Super film, ALE! Parádny príbeh sa vyvíja svižným tempom a zrazu praaaaask. Namakaný dej dostane jednu do zubov od pána Eastwooda tak ako to vie doprasiť len on. Presne ako aj Flags of Our Fathers. Prepne sa to do módu pátosu, sĺz, Pošty pre teba a čakám kedy vyskočí Rozboril. Naštastie som si tu nemusel utrieť slzy americkou vlajkou lebo to bol fakt dobrý film, ale tieto jeho konce ktoré sa ťahajú snáď tretinou filmu ma zabíjajú. Asi vec vkusu - v tomto som sedlák ale páčilo by sa mi to aj ako ženský Rocky. Na druhú stranu pripúšťam, asi by som si to potom tak nezapamätal.

Eso (1994) (pořad)

Dolly Buster (Make Love) a Pergnerová. To si z ESA pamätám. Časy kedy ešte aj Maduar nebol MC Erik a Barbara, ja som nevedel čo je metal, vedel som akurát možno že Scooter nie je len motorka do mesta a nadávky v pesničkách používali s mierou rockeri a nie tí čo "majú penáze a vychovala ich ulica". Tí prišli až potom.

Revoluce (2012) (seriál)

10:1 .. to je asi pomer moje očakávania a výsledok. Predstavte si, že necháte vyluhovať postapokalyptický sáčok a vzniknú čaje s názvami: Fallout. Mad Max. Book Of Eli. Children of Men. The Road. Doomsday. Beauty Of Dead Cities(Borknagar) a podobné veci. Keď ho necháte vyluhovať po stý raz, vznikne niečo ako Revolution. Slabý čaj. Banda skúsených ľudí počúva mladú hlúpu neskúsenú pipku a kvôli nej robia blbosti ktoré ich môžu stáť život. Absencia Logiky. Nemohol som sa na to pozerať. Videl som asi len 4 diely, možno ani to.

Poslední základna (2012) (seriál)

Prvý diel výborný, potom slabší, slabší a nakoniec to vyústilo v moje najväčšie seriálové sklamanie. Zobrali si priveľké sústo. Veci prestali byť logické a vyvážené. Lokálny drogový warlord si z armády spraví trhací kalendár deň na to, čo mu ukážu kde je jeho miesto. O dva dni sa to zopakuje a obmení. V USA zomierajú všetci okolo len nie tí dôležití. Politické špičky a ich prisluhovači sú asi retardovaní. Rusi sa dostanú na ostrov, iní nie. Škoda.

Haló (2012) (pořad)

Heso Jašterák a "zlatíčko vs žebrák" sú skvelé, zvyšok je slabučký. To o tom lese je vyslovene trápne.

Světlonoš (2005) (studentský film)

Záhada. Dungeon. Tajomno. Strach. Temnota. Súboj. Odmena. Nápad! ..alebo ako Pantheon z League of Legends do sveta na skusy išiel :)

Život je boj (2009)

Amerika presne podľa šablóny. Komu nevadia filmy robené presne podľa zabehnuých postupov, tomu sa to bude páčiť. Akurát to ako odišiel v noci saku a zobudil sa v mikine a bunde, tak to už som aj ja krútil hlavou.

Dead Hooker in a Trunk (2009)

49:30 cca tú v okuliaroch chytí smiech a musí sa otočiť. Super že to tam nechali :) ..a film samotný - prvotina za pár drobných a je to na tom vidieť. Čo Soska sisters dokážu keď na to majú podmienky, to je Bloody Mary. Už tu však vidno čo vedia, len je to pochované budgetom. Sympatické začiatky - cítiť z toho že ich to baví aj keď výsledok je miestami až smiešny.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Seriály čo k nám prišli zo západu často niekto oslavoval a ospevoval predtým než sme ich mali možnosť vidieť v TV. O tomto som nikdy nič nepočul Prišiel potichu, nenápadne a získal si nás všetkých. Milé, rodinné a s veľmi sympatickými hercami.Kedykoľvek to ide v repríze nemám si to problém pozrieť ako oddychovku.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

1 hiezda za Christinu Applegate a 1 za "Peggy" a 1 za... vlastne nie. To stačí. Vtipné to síce bolo, ale len kým sa tie vtipy nezačali opakovať. Navyše ich lenivosť a povahy ma začali veľmi rýchlo iritovať.