Slzy slunce (2003)

Jedna za Bellucci. Protože ten film kromě její krásy nemůže nabídnout nic jiného než tunu těch nejhorších keců, vypůjčených z těch nejnudnějších v(á)lečečných filmů. Klišé, klišé, klišé. Nudné klišé. I ten Bruce se mi tady prostě ani za mák nelíbil a to už je kurva co říct. SPOILER: Hovno, kecy, kozy. Mám je zachránit? Já přeci nemohu :( Kecy, kecy, kecy, kozy, kozy, kozy. Tak já je teda zachráním. Bleee a bum. Nebo Bum a bleee. Nevím.

Taxidermia (2006)

Umm, to nebyl dobrý film. A ani mi nepřišel ničím chytrý. Nepřišel mi ničím zábavný. Bylo to takové utahané cosi, co vás má asi šokovat a fascinovat zároveň, se mnou to ale neudělalo ani jedno. První příběh je neskutečně nudný a vlastně v sobě nemá žádný nápad a myšlenku. Nebo spíš takhle, jako má, ale rozhodně pro mě nevyužitou a řekl bych až polovičatou. Druhý příběh už dává daleko lepší smysl, ale za to na mě zase pro změnu působí, že se snaží být velice vtipný, ale mně to přišlo spíš trapné. Až potom o třetím příběhu bych řekl, že se na něj dá dívat. A to je tak všechno. Něco mezi první maximálně druhou hvězdou a to převážně za tu poslední taškařici.

Hospoda U Druhé šance (2013) (pořad)

Reklama na to, že kapitalismus je príma (od čt bych tohle nečekal). A že vrcholně nesympatický týpek na růžovým čopru, který nabídne 20 lidem možnost soutěžit, jak cvičené opice o pozici kuchaře v jeho supr čupr hospodě je vlastně kapitalistická forma velké dobromyslnosti. Zajímavost ale je, že jeden můj kamík v té soutěži byl a díky účasti v ní, dostal (údajně) nabídku na docela dobrou pracovní pozici. To ale nic nemění na tom, že při každým pohledu na namyšleného, podle mě docela duchem prostého a zakaždocenuchtícsepředvádějícího Godmana, mám pokaždé chuť mu utrhnout tu jeho kapitalisticky obtlostlou hlavu.

Dallas (2012) (seriál) odpad!

Nechápu, jak může mít tahle telenovelská blbost větší hodnocení než klasický seriál.

Sběratelka (1967)

Myslím si, že člověka může odradit od sledovaní docela nudná a mdlá první půlka filmu. Mně se to taky málem stalo. Ale říkal jsem si, že se třeba ještě nakonec bude něco dít. A nakonec musím zase uznat, že jsem rád, že jsem si počkal, protože se z toho vykřesala docela dobrá, řekl bych situační sranda. Psychologicky byl ten film taky docela v pohodě, člověk se sem tam určitě zamyslí. Navíc téma tzv sběratelky je podle mého názoru neuvěřitelně nadčasový nápad. I když ono v té Francii asi ani ne no, nevím. U nás pak ale zcela určitě. Protože v dnešní době je takových sběratelek jako much. Takže z tohoto hlediska určitě i příjemně aktuální na to, jak starý ten film ve skutečnosti je. Ale tu táhnoucí se mdlost a nevýraznost v celé té první půlce prostě prominout nelze. Lehký nadprůměr. Tři hvězdy jsou tak akorát. Kdybych chtěl nadržovat, dal bych 4. Problém by to jako zase takový nebyl. Ale nechci. Ps. Mně ta holka v roli sběratelky krásou ani herectvím zase tak moc nedostala.

Světla páteční noci (2004)

Nejlepší film o Americkém fotbalu, co jsem kdy viděl. Ve všem naprosto důvěryhodný. A kamera ze zápasového prostředí právě až nevídaně přehledná. Ne, že ne. Jo a v tom posledním zápase jsem měl normálně chuť tleskat. Těžko na tohle téma hledat něco atmosferičtějšího.

Vítězové a poražení (1999)

Další z nabubřelých hoven. Film je od začátku až do konce šedivě mdlý a to je to jediné, co Americký fotbal není. Záběry ze zápasového prostředí jsou pak čisté zlo, z kterého tak maximálně bolí hlava. Nechápu, jak může někdo třeba u Světel páteční noci mluvit o roztřesené kameře a pak dát tomuto pět hvězd. A Pacino nevypadal jako kouč fotbalu, ale jako mafián. Fakt nevím, jak to měl napsané, ale zahrál to podle mě špatně. Podle mě dobré tak pro lidi, co o tom nic neví.

Svatá krev (1989)

Tak tenhle film určitě NENÍ pro děti ! On totiž asi není ani pro dospělé. Těžko říct pro koho tedy vlastně je, ale mně osobně se každopádně docela líbil. Jen moc nevím, co k tomu napsat. Musím dát ještě jednu projekci a možná napíšu něco víc. Hlavně se na to prosím vás nedívejte, pokud opravdu nemáte pod čepicí, silné nervy a odolnost vůči šíleným a vypjatým situacím. Ten film vás ani nebude nějak pronásledovat fyzicky vypjatými scénami, i když také na nějaké narazíte. Ale docela dost se podle mého názoru snaží útočit na diváka hlavně po psychické stránce, samozřejmě v zábavném slova smyslu. Po druhém zhlédnutí jsem změnil 4 na pět, ale stejně pořádně nevím co k tomu vlastně napsat. Do jisté míry opravdu šílené. Občas dokonce i hnusně vtipné, komické (u té scény s hadem jsem fakt vybuchl smíchy). A je to ve výsledku vlastně takový, bolestně šarmantní a ujetý snímek. Sednout každému ale rozhodně nemusí, řekl bych, že tenhle film je natočený výhradně pro mimozemšťany od mimozemšťana. Já se trochu jako ufon občas cítím. Takže jo, mně to sedlo. Děj ? Nechci se o tom rozepisovat. Čekejte to, co je k tomu v obsahu napsané a plus hodně cirkusu, hnusu a halucinací. Ps: K charakteru filmu bych se vůbec nebál připsat erotický.

Smoochy (2002)

Tak hnusně podhodnocené až se mi z toho zvedá kufr. Aby se neřeklo, že si zvykám občas o filmu vůbec nemluvit, tak něco k filmu napíšu. Velice poučné. O prachy a moc jde ve všem i v tom, kde by jste to třeba vy naivkové nečekali. Herecké výkony prvotřídní. Dannhyho režisérská ruka se rozhodně neklepe. A o srandovní hlášky taky rozhodně nouze není. (Omlouvám se, jestli smrdím jako hovno, ale víte, jak to chodí). Jedna z mnoha, co mě dostala do kolen.

Spartakus (2010) (seriál)

Aby bylo jasno. 1 série 5/5, Bohové arény 4/5, 2 série 3/5, 3 série 5/5. Tak.