Ulovit miliardáře (2009)

Tady ty odpady opravdu nechápu. Ale tak já v týhle zemi už nechápu nic. Takže pohoda. Mně ten film přišel vtipný. Herci byli vtipní. Vlastně jako jo, dal bych tomu jen tři, protože mi to vždycky když jsem to koukal, přišlo jako špatně zapamatovatelné, ale že bych se u toho cítil okraden, nebo podveden, či znechucen, ne ! Každopádně, vzhledem k tomu co tady ti rádobikritici předvedli, si to prostě 4 zaslouží. Ale jako čekal bych fakt hodně, ale že bude mít tahle vtipná blbůstka 22 procent a bude se o ní mluvit, jako o něčem, co nám intelektuálům nesahá ani po paty, to mi fakt vyrazilo dech.

Plán útěku (2013)

Nezaujalo. A scénář alá Útěk z vězení? No tak to pardon jako.. A rerjža by se mohl spíš držet hororů, protože se mi jeho horory docela líbí.

Gravitace (2013)

Vlastně ani nevím, za co ty dva body dávám. Sandřin výlet vesmírem mě nechal zcela chladným. Občas, vlastně docela často, jsem si připadal, jako bych se koukal na nějaký nový díl Nezvratného osudu. A že byl ten fllm realistický ?? Ale jděte. Ten její výlet se vším tím vybuchováním všeho, u čeho se byť jen mihla, byl asi tak realistický, jako Hulkovi atomové, obří, zelené hovna. Fakt ne jako !!! Ale věděl jsem, do čeho jdu a tušil jsem, že můj nazor bude přesně takový, jaký je. Je to prostě jen nuda k uzoufání, která si hraje na něco víc, než je ve skutečnosti. A že využívali uplně nové filmové technologie. Koho to zajímá ? JOO, vizual, to je to, čemu dávám ty dvě hvězdy. Jinak ale opravdu jen pusté černo.

300: Vzestup říše (2014)

Čekal jsem přesně to, co to bylo. Já jsem spokojený. Jasně, že Snyderovský hype už to mít nemůže, protože ten film Snyder nedělal. Ale Murra ukázal, že by při troše snahy mohl mít své místo (stokrát lepší film než Die Hard 5). Ony ty bitky, kvůli kterým se na to většina z nás koukala, byly prostě v pohodě. Když jsem se na to podíval, nepřišel jsem si, že bych byl o něco VYLOŽENĚ připraven. Naopak, byl jsem spokojený. A na konci, kdy se ukázaly Sparťanské lodě, jsem plakal. Škoda, že to tím vlastně skončilo. Škoda, že z Xerxese udělali to, co z něj udělali, protože v prvním díle byl i on to, co udržovalo film na takové urovni, jakou měl. Škoda nevýrazných Peršanů. V prvním díle měl člověk pocit, že to jsou prostě jako oni jo. Víš, co myslím. Ale tady už tak oni moc ani nebyli, to už prostě byli jen laciní herci v maskách. A chyběly mi příšery a nejrůznější bizarnosti, které doprovázely celý první díl. Ať už to bylo pojetí nám normálních zvířat jakožto kreatur z neznámého světa, nebo kat co měl místo ruk obří kráječe, nebo týpek co byl netvor a měřil tak 3 metry, tohle mi chybělo asi uplně nejvíc. Ale přes to všechno jsem byl schopen se pobavit. A když si přiznáme, že toho zde bylo oproti prvnímu filmu málo, musíme si i ferově přiznat, že s tím málem ale bylo dobře naloženo. Takže tak.

Immortal (2004)

A tak nalijme si trochu čistého vína a přiznejme si, že kdo tenhle film neviděl, vlastně ani o nic nepřišel. Přes to to bylo příběhově docela hezké a emočně vlastně s trochou nadsázky i nabušené. Ale.. ale. Jinak instruktážní video z budoucnosti o tom, jak se rozmnožují Bohové, hmmm. Otázkou je, jeli třeba tohle vidět. ALE !!! pro jednu sadu hlášek bych asi i byl ochoten se znovu podívat: Cos to včera dělal s mým tělem? Měli jsme pohlavní styk. Ty a já a možná nás při tom bylo víc. Co to jako znamená, pohlavní styk? Včera v noci se občas zdálo, že to víš až moc dobře.

Amazing Spider-Man (2012)

Hlavně že Andrew Garfield. Achhh joo. Než bude v možnostech stáhnout toho nového, řekl jsem si, že by bylo fajn konečně vidět celého toho prvního. Byla to chyba. Přes to chci pořád vidět toho druhého, občas jsem nepoučitelný.

Rallye smrti (2008)

Jason Static v jedné ze svých nejhorších rolí. v jednom z nejhorších filmů. A tohle dnes mladé lidi baví. HA-haa.

Revival (2013)

Ty ale jako jo. Ono to ze začátku vypadá jako taková ta typická česká nuda navzdory tomu, že námět zní zajímavě. Ale ono se to kupodivu rozjede. A je to nakonec decentně vtipné (což já ve finále považuji za plus i u komedie, protože ono je kolikrát fakt lepší, obstát s sem tam decentním vtipem než se snažit být vtipný za každou cenu, jak je v českých vodách zvykem a všichni víme, jak taková vtipnost většinou končí), člověka to místy i chytne za srdce. Je to české no, nebudeme si nalhávat, že není, ale po delší době je to aspoň dobře české.

Robocop (2014)

Blboost. Neexistovat nikdy žadny jiny Robocop, klidně bych hodnotil i vic. Ale tenhle film si z těch původnich nevzal vubec nic. Tohle se ani podle mě neda brat jako remake. Filmy s robocopem měli duši a tim ted nemyslim jen jeho samotneho. Tenhle film tu duši nema a připadalo mi, jako by ji ani mit vubec nechtěl. Že robocop běhá 350 v hodině, skáče, likviduje roboty, a to vše podporují kvalitni efekty, je sice moc hezke, ale kde je ta duše ? Kam se poděla. Lituji, že jsem tenkrát svoje penize vypaplal na kino, nevim, co jsem si jako myslel.

Temný případ (2014) (seriál)

Skvost. Není co dodat. Není co psát. Kdo nevěří a ještě tam nedoběhl, tak ten ať běží. Jediné co lze napsat. Tahle věcička je v současném, jak filmovém tak i serialovém světě naprostým a skvostným vrcholem. Scénaristicky, příběhově, režijně a samozřejmě herecky.