Bulšit (2001)

hvězda za ukradnutou postavu z americké krásy, druhá pak za krásnou Jaime Pressly, kterou jsem s oblibou sledoval již v "Jmenuju se Earl a někdy i v "Moje nesnesitelná puberťačka" .)

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

narozdíl od knih mě to nebavilo ani ve dvanácti a v pozdějším věku už vůbec ne. HP je koukatelný až od trojky nahoru.

12 opic (1995)

Poprvý sem na to koukal čistě ze zvědavosti co to tak extaticky opojilo pravděpodobně (kdysi) nejlepšího rappera čr, že musel užít jméno hlavní postavy, podruhé jsem na to koukal abych zjistil, že mne to vážně moc nebavilo, po třetí abych se utvrdil v tom, že mne to ABSOLUTNĚ nebavilo.

Co se doma usmaží (1998)

I když se tam lítalo helikoptérama a trochu i střílelo, chyběl tomu drajv a moc si to nedokázalo udržet mou pozornost.

Nymfomanka, část I. (2013)

na filmu docela oceňuji některé myšlenky které vznesl zachránce odporné Charlotte Gainsbourg (u které nikdy nepochopím proč ve filmech hraje samé femme fatale, když je tak neuvěřitelně hnusná), zejména tu, že svobodomyslní lidé SI STŘÍHAJÍ NEHTY NEJDŘÍVE NA LEVÉ RUCE a taky jsem se aspoň dověděl něco o stromech a tak vůbec .)

Rande měsíce (2006)

taková jemňoučká "komedie", která se snaží nikoho neurazit a zlehka šlape okolo vás po špičkách. Asi jsem už příliš zmlsanej z těch politicky nekorektních šíleností typu "policajt ze sámošky" a "zevlovat a prudit" aby mi to připadalo jakkoliv zábavný. Nemluví se tu téměř sprostě, tvůrci se zmůžou maximálně na vtipy o prdění...není on to spíš rodinný film?

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Vulgarity typu "doprdele" padající z náctiletých, a dokonce se tam mluví o tom, že aktéři užívají kokain a to vše v pořadu se zaměřením (zjevně) maximálně na desetileté děti??? Nepochopím co všechno může televizí v 1 hodinu odpoledne projít. Vždyť by se to mělo vysílat po desáté večer a s hvězdičkou! A pane Koháku věděl jsem, že nejste zrovna vzor ctností, ale tohle snad nemáte zapotřebí ne??? O Zvelebilovi, kterého jsem vždy uctíval jsem si taky udělal zcela jinej obrázek. (Ano, ALI - je Tomáš Zvelebil. A to je na tom to nejhorší. Btw nahlašte to někdo radě pro vysílání, Fatty Pillow si tam z toho udělal krmítko pro prasata. Takových nadávek V POLEDNE nikde jinde neuslyšíte.)

Utržený ze řetězu (2005)

co ta strašná ďoura ve scénáři na konci??? -SPOILER- na Dannyho čekal tým zabijáků a JAKO NIC?? Nedovíme se jestli vodešli někam na svíčkovou nebo zmizeli v nějaké jiné realitě nebo co???? Za to sem musel ubrat hvězdu, možná i dvě.

Nadějný rok (2011)

docela pěknej snímek co vám dá ukázat, že ona ta amerika umí být i velice hezká. Herci předvádějí standard, dělalo se mi blbě z plastické operace kterou prodělal Steve Martin nebo co se mu to sakra stalo. Zapálení ornitologové musí asi tenhle film milovat, škoda že mně ptáci absolutně nic neříkají.

Whiplash (2014)

smutná věc, ale jak jsem už tak brutálně zvyklej na americký happyendy, čekal jsem nějakej pořádnější doslov. Nějaký totální završení...ten kdo viděl, snad ví co myslím. Každopádně když tu někteří psali, že je to "náročný film" už sem skoro zapomněl co si pod tím představit, ale u Whiplashe jsem prozřel. To napětí v kterém vás ten film po celou dobu udržuje...bylo skoro až nesnesitelné. Fantastický střih...už dlouho jsem neviděl tak výbornou práci s kamerou a stavbou snímku vůbec. A J. K. Simmons mne jen utvrdil v tom, že role padouchů mu jdou nejlíp, čehož jsem si všiml už před 10-ti lety ve Spider-Manovi ;) Snímek by byl perfektní nebýt jediného, trochu přehnaného kiksu. Ale i přesto mu za jeho hloubku, dynamiku a dokonalé ztvárnění souboje mezi EGY dávám 5.