Reportérka (2015) (seriál)

1. díl - Zatim to působí dost divně a nevyrovnaně. zaujaly mě ovšem některé scény. Nerozumím proč má Voříšková všude ten piercing, asi to má symbolizovat její zranitelnost... na další díl jsem každopádně celkem zvědavý. 2. dí - tak bohužel jak měl první díl celkem našlápnuto k něčemu možná i dobrému, u dílu druhého šla kvalita ještě víc dolů...zcela nepochopitelný a smysl nedávající závěr...taktéž nepochopitelná linie mezi mladým klukem a Voříškovou, kdy mu Voříšková píše svá nejstrašnější tajemství, přičemž ho absolutně nezná. Už vidím jak si pracující holka okolo 25ti jen tak chatuje s neznámým puberťákem. Nácek jmenující se Julius Fučík je spíše trapný vtip, než cokoliv jiného. Stále se opakující pořád stejně vypadající noční můry Voříškové začínají být čím dál více otravné. Na díl třetí se kouknu už jedině z povinnosti. btw...že seriál nemá jediný dohledatelný a vyguglovatelný plakát, který by jej mohl reprezentovat, taky o lecčems svědčí.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

"Je to sice dál, ale zato horší cesta." - "Ty se opakuješ Viki." a tak by se dal shrnout celý tento film. Mně se to z nějakého důvodu ale celkem líbilo, podle mě tam byla vystižená krásně bezmoc a zoufalství všech zúčastněných. Prostě mladá bezstarostnost je ta tam a všechno spěje jedině do prdele. Překvapilo mě že Michal Suchánek dokonce i hraje a celková bezútěšnost filmu se mi líbila. Myslím, že je to silně podhodnocené jen proto, že všichni přítomní zde vzpomínají na až přespříliš vysmátý a téměř bezstarostný první díl. Neuvědomujete si ale že až budete ve středních letech, jediné možné řešení bude sebevražda.

Život podle Dana (2007)

takové dost suché. a buď má Juliette Binoche už svoje léta a proto mi nepřišla ani trochu hezká, anebo nebyla hezká nikdy. Každopádně z její postavy mělo vyzařovat něco, co jsem u ní rozhodně nenašel. suchý film.

Po čem ženy touží (2000)

skvělej nápad zazděnej přílišnou romantikou. ale nedá se nic dělat, protože po tom ženy touží .)

Chaotická Ana (2007)

Strašně nelogickejch blbostí na můj vkus. Postavy se běžně shledávají na absolutně nepravděpodobných místech, přičemž by neměli tušit kde jiné postavy jsou, přesto je nějakým šestým smyslem vždy najdou. Ana se chová nelogicky a obzvlášť mi přišla velice podivná zápletka mezi její kamarádkou a jejím otcem. Ana vlastní asi nějaký kouzelný teleport, protože se vždy ocitne tam, kde se to zrovna režisérovi hodí a to i klidně na jachtě uprostřed oceánu. Herečka ani není moc půvabná ba ani éterická. dát jí dredy za účelem jakési mysterióznosti mi přišlo dost laciné. A kdo pochopil ten konec, toho považuji za velmistra všemocného a žádám ať mi ho vysvětlí třeba do zpráv, jinak budu tímto filmem nadobro zhnusen.

Rozbitý svět (2012)

měl jsem na krajíčku. ty oswaldovic sestry dostaly co si zasloužily. ale proč se sakra 11-ti letá holka musí jmenovat zrovna SKUNK? :D

K. O. (2001) odpad!

sem celou dobu čekal na pointu ve které mělo všechno vygradovat a ta pointa nakonec vůbec nepřišla a místo ní jen další patetický a zcela na hlavu postavený poselství, které by v reálném životě nemělo vůbec žádnou šanci uspět.

Pianistka (2001)

-SUBDOMINANTNÍ SPOILER- v tomto filmu obsaženo: Schubert. Piano. Klavír. Klasická hudba. Učitelka klasické hudby. Jenže ta učitelka klasické hudby není tak uplně normální. Močí vedle aut, ve kterých cizí lidé souloží. čuchá sperma z kapesníčků v pornokabinkách. řeže se do vagíny žiletkou v bytě kde bydlí se svou matkou. Má na svou matku jakousi sexuální fixaci, takže se jí po nocích snaží znásilňovat. Při felaci zvrací. Je sub-dominantně pasivně agresivní. To se mi všechno líbilo, a krásně se to snoubilo s umírněným akademickým prostředím hudební školy. Přemýšlel jsem jestli se něco takového děje i na Hamu. Jenže paní učitelka nakonec ustoupí svému učitelkovství a jako každá žena vůbec netuší co chce. (to už se mi nelíbilo.) Film končí velmi, velmi prapodivně.... Po dlouhé době každopádně HODNĚ wtf snímek, který nikdo z vás už znovu neuvidí a já taky ne.

Záměna (1983)

strašně dlouze natahované, starosvětské, nudné. Dvě hvězdy patří akorát ňadrům Jamie Lee Curtis, které jsou skutečně majestátní.

Karate Kid (2010)

Jediný plus(?) tohodle filmu, je že sem zjistil že will smith má hrající dítě, který působí jako příšernej fracek a Jada Pinkett Smith je Smithova manželka, nikoliv sestra. Koukáno a dokoukáno jen kvůli Jackie Chanovi.