Hon (2012)

největší zadostiučinění jsem cítil, když té malé prolhané svini bylo plivnuto do tváře. Nepochopil jsem konec. Asi jsem omezený. A asi jsem viděl už příliš mnoho filmů na toto téma, takže mne to v žádné části nijak zvlášť nepřekvapilo ani nedojalo.

Slídil (2014)

Uměl bych si to představit mnohem, MNOHEM lepší. Lepší scénář, lepší HUDBU, lepší režii. lepší ATMOSFÉRU. Zkrátka tomu něco chybělo a je velká škoda, že ty nedostatky tam skutečně byly.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

nelogický jak hovado ale zvráceně krásný a takovej příběhovej zvrat bych ani u filmu tohodle typu nečekal! Alexandra Daddario velice HOT. Sečtěme to všechno dohromady a máme určitě tři hvězdy ne-li víc.

Birdman (2014)

Tenhle film je geniálním shrnutím duše umělce, jeho osudu, a je taky o velké lásce k divadlu a herectví. Tématicky ne nepodobný snímku Synecdoché New York, vychází z pomyslného dueu jako vítěz, protože sází mnohem více na dynamiku, herectví všech zúčastněných a celkovou akční atmosféru, která je místy pohlcující, umocněná hlavně díky výjimečné kameře. Provázanost osudu Michaela Keatona - Birdman/Batman je skvěle promyšlená - přiznejme si, že Michael Keaton je poměrně nezajímavý herec, který se dokázal zapsat do historie pouze svým účinkováním v Batmanovi, což tento snímek po celou stopáž vtipně a trefně glosuje, a je vlastně s podivem, že Keaton do něčeho tak intimního a osobně laděného vlastně vůbec šel. Novodobá posedlost komixovým univerzem, synchronicita faktu, že abyste se proslavili, musíte se nejdřív zesměšnit, kladení důrazu na vizuální stránku, nikoliv příběh, přehnaná akce - To všechno tu je, podáno neskutečně promyšlenou, satirickou formou. Jediné, co mi trochu vadí, že Iñárritu uplně nevěděl kdy snímek opravdu ukončit, a také z faktu, že Edward Norton nedostává trochu víc prostoru a ke konci se na něj dokonce uplně zapomíná, i když jeho postava musí být pro diváka mnohonásobně zajímavější než Keatonova postava. Hudba složená prakticky jen z bubnů je ovšem skvělá, kamera f a m ó z n í a celé to má velmi osobitou atmosféru. Pokud chcete vidět AKČNÍ DIVADELNÍ FILM, který vás protáhne celou DAMU, aniž byste byli jejím studentem, donutí vás se zamyslet, a ve kterém budete mít dokonce i transformery a zároveň i Batmana, toto je jasná volba i na několikero shlédnutí!

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda) odpad!

ty bitky vypadaly jak špatnej vtip. Jen se tam po sobě věčně váleli po zemi. a já si myslel, že když se mlátil i Elijah Wood jak to není cool .) Není. Celej fotbal je mi krajně odpornej a nesympatickej ale tyhlencty zrůdičky, co se ani v nejmenším nedaj považovat za lidi, to pozdvihli na uplně jinou úroveň. Ze záběrů na malýho kluka v autobuse, kterej v tom byl vychovávanej a musel poslouchat ty jejich nechutný popěvky se mi udělalo fyzicky špatně. chudák kluk, nikdy nedostane šanci.

Nebezpečné myšlenky (1995)

docela hezký, jen tu hlášku že byla Michelle Pfeiffer u námořnictva si mohli tvůrci odpustit :))) Musel sem pořád myslet na Sestru v Akci...myslím, že tam tohle téma bylo podáno mnohem zábavnějším a osobitějším způsobem.

Sedm (1995)

Ten konec mě strašně nasral. A nasere mě pokaždé když ho vidím znovu. -SPOILER- Jak jsme mohli vědět, že v té krabici opravdu BYLA ona HLAVA, když nám nebyl ukázán ani její NÁZNAK? Mohlo tam být cokoliv. Nejspíš to byl Fincherův záměr, ale nikdy mu tuhle nedořešenost neodpustím. A to, že se Brad Pitt ani nešel do krabice podívat a rovnou jednal, taky o lecčems svědčí. Jinak výborný a velmi KONKRÉTNÍ atmosférický snímek to srazilo přesně někam, kam jsem nechtěl.

Jackass: Děda Mizera .5 (2014)

Bavil jsem se víc než u "originálu" .Jakkoliv je tento humor pokleslý, u prakticky všech scén se Spikem Jonzem a Johnny Knoxvillem jsem se řehtal jako hovado :D Když si ještě uvědomíme, že Spike Jonze je režisér, co točí věci jako "V Kůži Johna Malkoviche" nebo "Ona," má to daleko vyšší potenciál vidět jej jakou 80-ti letou ženu, které stříká mléko z prsou :D Jo a věděl jsem, že Catherine Keener se nechá uvrtat prakticky do jakékoliv kraviny a komedie jí nejsou cizí, ale potkat jí i tady bylo překvapením :) Celkově o mnoho Vtipnější než originální Grandpa .)

Spiknutí (1997)

pro fanoušky konspiračních teorií a stalkingu by měl být tenhle film jasnou volbou. A podle mě je Mel Gibson jediný "hollywoodský fešák" který doopravdy umí hrát.

Payback: Straight Up (2006)

Mela Gibsona bych chtěl jako filmovýho a nezmršenýho Maxe Payna.