Úsvit mrtvých (2004)

viděl sem zhruba v době uvedení a mám na to jen kurevsky dobrý vzpomínky. film, který vlastně odstartoval návrat zombie vyvražďovaček, her a všeho možného se zombie tématikou. A já mám dojem, že tento 11 let starý snímek stále nic nepředčilo.... NICMÉNĚ....z čisté nostalgie jsem se nyní po 11-ti letech podíval na film znovu a poněkud ztratil ze svého lesku. Přišlo mi, že se to přecijen na pouhých 100 minut trochu táhlo....ale to je asi jediné negativum. (btw Dead Island a Dying Light rules.)

Slepota (2008) odpad!

debilní nelogickej blábol, kde nic nedává žádnej smysl a postavy se chovají neuvěřitelně nelogicky. Jualianne Moore je zde něco jako superhrdina a čeká skoro až do konce filmu, než toho vůbec nějak využije a využije toho dost dementním způsobem. Ještě ke všemu se to příšerně táhne. Hudba taky na velice podprůměrné úrovni. tenhle "film" nemá v modrejch číslech absolutně co dělat.

Rick a Morty (2013) (seriál)

"YOU ZUCKERBERGED ME!!" "In this reality, everyone is Cronenberged, Morty." Skvělej seroš, kterej využívá a půjčuje si - někdy velmi rafinovaně, jindy méně - tunu popkulturních odkazů a pracuje s nimi výhradně ve svůj dokonalý prospěch .) Každopádně u každé epizody nuda ani náhodou nehrozí a zasmějete se skoro vždycky .) Jen čekám kdy se dočkám narážky na Návrat do Budoucnosti...Obě hlavní postavy jakoby z tohoto filmu přímo vypadly .) "Takže to bude jako počátek?" "Jo, akorát že tohle bude dávat smysl." "Počátek ale dával smysl!" "Nesnaž se na mě udělat dojem Morty." .)

Jeden svět nestačí (1999)

todle mě zaujalo už v době uvedení, konkrétněji řečeno mě zaujala hlavně Denise Richards .) je tu neskutečnej kusanec!

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

kmeny už beru jenom jako čistou zábavu, takový 25minutový komediální seriál. A jako takový funguje výtečně :)

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Rád se zasměju bizardním úchylárnám, když jsou vtipně podaný. tohle vtipný nebylo ani náhodou. herecké hvězdy ze sebe dělají debily s totálně nulovým výsledkem, a kde nic, tu nic. lehké pousmátí u části s Chloë Grace Moretz a to jen proto jak hezky byla zobrazena její generace. jinak nic, nic nic.

Carrie (2013)

Chloë nám nejdříve zvlhla v Kick-Ass 2, teď nám tu zase menstruuje ve sprše a dokonce to není poprvé!! Co z tý holky bude, teda fakt nevim, ale vim, že prakticky každej film kde se tadle holka vyskytuje, je pedofilův ráj.

Hlasy (2014)

Pro všechny rejpaly co zde kritizují Reynoldsovo herectví a vychvalují kočku, mám zde poselství: Je to jedna a ta samá osoba, přátelé .) (což ale neznamená že v dabingové sféře nějakých animáčů by Reynolds možná udělal kariéru větší) :)

Nikdy to nevzdávej (2008)

jak to ten tom cruise dělá, že vypadá furt tak mladě? O.o

Applikace (2014) (pořad)

Frühlingová vypadá jak kdyby jela na antidepresivech kombinovanejch s neuroleptikama, jinak si ten její totální zombie look neumim vysvětlit. S tučkem jí to taky moc neklape, když to porovnáte s Bětkou v Re-playi je to nebe a dudy (?) černá a bílá, anděl a zombie...applikace jinak nepoužívám a smartphone mi přijde dobrej k jediné věci - k šňupání drcených substancí z displeje, na to snad neexistuje praktičtější přístroj! Přesto si u mne pořad z nějakého důvodu vysluhuje tři hvězdy.