Beatníci (2013) (TV film)

nebylo to špatné a utvrdil jsem se v mém dojmu, že Burroughs nebyl ani tak dobrý spisovatel jako spíš naprosto psychicky nemocný člověk... Jinak se to celé motá okolo něj, Ginsberga, Kerouaca (s lehkým naťuknutím Neala Cassadyho) a to je tak asi všechno. Ocenil bych širší záběr, když už zmínili Célina nebo Normana Mailera, tak k bukowskimu byl sakra už jen krůček .) Taky se mohli zmínit o Kerouacově bisexualitě. Dle všeho míval s Ginsbergem opakovaně milostný poměr .) Překvapilo mě, že Céline býval doktor, tato skutečnost mi nějak zůstavala skryta .) Každopádně pro fanoušky beatnické literatury je tento dokument zajisté povinností .) P.S: Je zajímavý že snad všichni velikáni z těchto dob jsou po smrti, jedině Bob Dylan stále naživu .) Asi proto, že to nebyl spisovatel...."A spisovatelé? Spisovatelé berou drogy, umírají mladí, končí v blázincích. Žádný rozumný člověk nemůže chtít být spisovatel..." - Charles Bukowski

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

podobné filmy: Útěk do divočiny, Divočina, Proti přírodě. Výsledek? NEJNUDNĚJŠÍ DÍL.

Kmeny - Hackeři (2015) (epizoda)

Příspěvek o lidech, co se zfetovávají chilli papričkama a koukají se dívat na trafo stanice místo výletu do lesa. Forma je pěkná, ale jak už to bývá, ze samotného hackingu neuvidíme nic, neuvidíme dokonce snad ani displej počítače a když už ano, běží na něm Worms 1 .) Ta elektrická hudební věc byla sice zajímavá, ale nemusela být prakticky v každém záběru. Naopak bych se (když už) skoro rád dozvěděl víc o tom automatu na bitcoiny nebo co to bylo....něco takového jsem viděl prvně. Rovněž mi není známo z jakého důvodu stříkali tomu týpkovi pepřový sprej do ksichtu....Byl to jejich druh zábavy? Experiment? To se samozřejmě nedozvíme. (a btw tipuju, že ten typ s beďarem mezi obočím, se dá buď velmi brzo na pervitin anebo s tou "prací" praští, když ho to tak vysává .)

Hitman (2007) odpad!

1. mínus - timothy olyphant nevypadá jako dsňák s holou hlavou, daleko víc vypadá spíš jako kojenec. 2. mínus - ve hrách byla hlasitá střelba až posledním řešením...tady se samozřejmě střílí ostošest. a ani ňadra Olgy Kurylenkové to nezachránily.

Jack a Jill (2011) odpad!

jakmile sem uviděl sandlera jako jeho sestru/dvojče, věděl jsem že tohle nebude fungovat. vypnutí proběhlo přesně za sedm minut a 30 vteřin. Sorry Adame, víš že jinak tě mám docela rád .)

Orphan (2009)

Závratnej zvrat ke konci filmu sem ještě nikde jinde neviděl, ale všechno ostatní tak nějak ...ano. A chudáka Rodena daboval Martin Stránský, to nasere :D

Kingsman: Tajná služba (2014)

Samuel L. Jackson je skutečně muž mnoha tváří. Když jsem si vzpomenul na jeho roli "V Řetězech" a porovnal jí s touhle, musel jsem se akorát pořád dokola ujišťovat, že je to ten samý herec .) Každopádně mi tam ale mírně nesedl. hip-hopová vizáž a vysoká zdatnost přes elektroniku mi u šišlajícího černocha k sobě přecijen moc nešly. Na filmu snad jediný nedostatek. Jo a pak ještě ten, že jsem měl tu čest samozřejmě vidět pouze verzi s neanální scénou, která byla tak hrubě vystřižena, až mi samotnému hrklo! Suma sumárum jedná se ale o povedený a slušně zábavný mix Jamese Bonda s Kick-Ass jedničkou. tak nějak bych to viděl já. P.S: Dizzee Rascal má další hudební zářez v kvalitním filmu britské produkce .)

Přežít (1993)

příšerně zdlouhavé a nezáživné. doslova. v dnešní době brutálních sadoprasečin nemá příliš šancí již zaujmout.

Wanted (2008)

Sakra já mám tyhle přerody z nul na superšílence prostě rád. pořád čekám na svého morfea nebo angelinu ale voni nikde. tak si aspoň do zblbnutí pouštim tydle filmy. Pvních 20 minut je naprosto totální šílenej ČISTEJ AKČNÍ NÁŘEZ, kterej jen tak někde neuvidíte! No a co, že totálně nerealistickej, já osobně ho vždycky sleduju se zatajeným dechem. A i poté se snímek ubírá velmi příjemným směrem. Navíc McAvoy je jako vždy sympaťák a Angelina zde měla nejspíš uplně posední akční roli svého druhu. Prostě další důkaz, že zfilmovat Millara se vyplácí. V brzké době se chystám na komiks a...."I'M SOOORYYYYYYYY..."

Chappie (2015)

Horší než District, imho i horší než Elysium. Nejvíc mi lezlo na nervy jak si Chappie (Sharlto Copley) skoro v každém záběru drsňácky "otíral nos." Přitom stačila jen pevnější ruka pana blomkampa nebo lepší střih. Díky podivnejm střihům to na mě působilo i jako takovej delší videoklip, přičemž tenhle problém jsem třeba u Elysia vůbec nezaznamenal. Na můj vkus dostaly taky až příliš prostoru zrůdičky z Die Antwoord. Uvědomuje si Blomkamp vůbec, že mohou existovat lidé, kteří tuto skupinu naprosto nesnáší? nebo mu to bylo jedno...? Naopak mě potěšila snad první záporácka role v kariéře Hugha Jackmana a myslim, že bylo celkem vidět, že si jí dost užíval .) Ten film je každopádně.... velice....roztříštěn.