Avengers: Age of Ultron (2015)

Nepřehledná akce, debilní romantická zápletka, která vzešla odnikud, záporák podivného původu, vtípky které často až parodují celý film a dělají z něho ještě větší frašku....zkrátka, na jedničku jste mohli vzít konzervativního člověka komiksovým univerzem absolutně nepolíbeného a mohlo se stát, že si to doopravdy užije, (vlastní zkušenost) kdežto u dvojky nic takového nehrozí. Ke konci jsem se už regulérně nudil a zvedání města do nebe tomu rozhodně nepomohlo. škoda.

Poslední polibek (2006)

takový hooooodně průměrný film, který je asi spíše zaměřený na dámské publikum. Od začátku jakoby se ho snažilo všechno podkopat všemi směry...hned první negativní dojem na mě udělala hudba. Umím si dané téma rozchodů, návratů a odpouštění představit mnohem lépe a taky jsem ho už určitě několikrát mnohem lépe zpracované viděl. Dojem z filmu mi určitě nevylepšil český dabing obzvláště Zacha Braffa Michalem Holánem, kterého považuji za snad nejhoršího dabéra v československu vůbec a "zvukové efekty," které byly zjevně vybírany z té samé sample banky, kterou mám v pc i já (např. pláč dítěte hned na začátku filmu.) Jediné co mohu na filmu vyzdvihnout byly poměrně otevřené sexuální a scény a celkem konkrétní návod na to, co dělat až jednou zahnete své milované ;)

Panna nebo orel (2010)

tak sem měl z toho dojem že se to snažilo samo sebe brát s humorem a určité věci parodizovat, ale ve výsledku to bylo spíš trapné jako plastika Lisy Kudrow. Btw, proč ve všech americkejch filmech maj středoškoláci tak milující a chápavé a sexuálně otevřené rodiče? chtělo by to projednou nějaký puritánský burany...

50x a stále poprvé (2004)

U moc filmů se nestává, že i když běží v tv už po milionkrátý stejně se na něj znovu a znovu rád kouknu. tohle je z nějakýho důvodu jeden z nich .) asi to bude tím, že mám slabost pro sandlerovky obecně....když porovnám sandlera s celým frat packem anebo věcma Setha Rogena.... vítěz je navždy adam sandler.

(1998)

Darren Aronofsky ve své nejlepší formě. Kamera ve své nejlepší formě. Deprese, strach a hnus ve své nejlepší formě. Prodej vrtaček na celém světě musel po tomto filmu drasticky stoupnout...

Billy Elliot (2000)

postupem času ve mně zůstal jediný dojem. ten film se STRAŠNĚ MOC SNAŽIL. a to se mi přestalo líbit.

Charlie Bartlett (2007)

jojo to byla Kat Dennings ještě kočka...když se teď na ní podívám v tom podivném seriálu 2 socky, je mi z toho smutno. Čárlí je v podstatě zbohatlickej hajzlík co neví sám se sebou a tak radí ostatním, což ve výsledku krásně vystihuje všechny psychiatry obecně. Za vylíčení Ritalinových hrátek, matrix referenci a vynikající herecké výkony si přidávám klidně dvě hvězdy navíc a rád se na to opakovaně s klidnou duší kouknu znovu .)