Spring Breakers (2012) odpad!

Totálně debilní, nevěrohodná, trapná, povrchní sci-fi blbost. Docela se ale divim, že na film z USA tam bylo tolik obnažených prsů a těl. Odpad to ale nezachrání. Každý kdo má byť jen kousek rozumu, tomu prostě musí dát maximálně jednu hvězdu. James Franco hraje Břitny Šmírs na piáno a polonahý holky v růžových kuklách se zbraněma v rukou mu k tomu zpomaleně tancujou?? fuj. ble.

28 dní poté (2002)

ta jedna ze slečen co se dostala až na konec byla velice hezká, a nemá tu ani profil,takže nevím o koho se jedná. Doufám že o ní ještě uslyšíme...

Prime (2005)

Příjemný, pohodový. Jsem ve stejným věku jako hlavní hrdina a vztah s Umou Thurman bych si uměl představit .) "Rafi, jestli chceš ještě někdy v životě mít sex, nekupuj mu videohry."

13. komnata - 13. komnata Tomáše Hanáka (2006) (epizoda)

Haha, lituju lidí co nepochopili že to byla pouhá parodie. Teda taky sem nad tim trochu váhal, ale po závěrečné větě Hanáka: "podívejte se v čem tady žijem, měli bychom se trochu starat o životní prostředí." a odjede si obří limuzínou mi to bylo jasné .) Nebo dává jakési slečně autogram a prej: "Tvůj život nebyl úplný, dokud jsi nepotkala mne, Tomáše Hanáka. Nyní Tvůj život začíná." .)) Stylové. Vtipné.

Sex ve městě (1998) (seriál)

By mě zajímalo proč sou všechny ty představitelky až na Charlottu tak brutálně neatraktivní a koukat se na ně působí člověku odpor. Ono lehký odpor vzbuzuje i samotný seriál, zejména pokrytectví, nafintěnost a chování jak 13-ti leté rozmazlené kurvy "koňského ksichtu" S.J. Parker. JENŽE - ten seriál je prostě vtipnej. A obzvlášť když na to čumíte s partou kamarádů a flaškou vodky. Ty neustálé řeči o penisech, sexu, a nadrženosti hlavních aktérek jsou jednoduchým tahákem. Mimoto Prima láf ho vysílá vždy v noci okolo druhé hodiny noční, což je pro mne ideální čas na sledování tv. Bejt hlavní herečky hezčí, a S.J. Parker méně debilní, byl bych naprosto spokojen. I takhle se ale na seroš rád kouknu někdy i opakovaně. -edit- po proseděných nocí u seroše s přítelkyní a vůbec seroše jako velice vhodného tématu k hovoru se ženami, musím zvedat na pět hvězd :)

Kapitán Planeta (1990) (seriál)

ha ani nevim jak sem si na to vzpomněl ale v dětství sem to miloval. Náhodou to mělo styl a atmosféru .)

Jízda (1994)

Aňa Geislerová - vyzývavá kurva, Radek Pastrňák - nesympatickej slaboch, Jakub Špalek - charismatickej týpek. Za tu scénu v chalupě si aňa vážně řikala minimálně o brutální znásilnění, a fakt sem si přál aby dostala co zasloužila, a VONO NIC. Tudíž celej film vyzněl do ztracena a nic se v něm vlastně nestalo. Originální kamera a malebná česká příroda vaši pozornost ALE minimálně do půlky udrží. Jen fakt škoda že nedošlo k nějakému výraznému vyvrcholení, kdyby jo, bylo by to na pět.

Kouř (1990)

Neuvěřitelně nudnej, hnusně vypadající šit. Ta nechutná, zašpiněná, industriální, ostravská atmosféra z toho filmu přímo sálá, což pro mě ale není plusem nýbrž mínusem. Nechápu jak se to mohlo někomu líbit, celý je to fakt strašně nudný. Dvě hvězdy ovšem za legendárního Arnoštka s jeho diskotékou.

Odcházení (2011)

Kdyby to natočil kdokoliv jinej než Havel bylo by to dozajista v černých číslech. Je zajímavé že spoustu lidí si je vědomo, že ten film je naprostý brak a přesto se o něm bojí vyjádřit špatně jen z úcty k panu Havlovi. Já si Havla vážil, ale to mi nebrání říci, že je tento "snímek" nebetyčná sračka.