Růžoví plameňáci (1972)

U scény, kde se jakýsi chlapík válel v bahně a ukazoval svůj řitní otvor, jsem to vypnul.

Klub sráčů (2000)

Klub sráčů se dělí na to kdo ho milují a kdo ho nenávidí. Já se řadím do té první skupiny. Nejenže je to jeden z mála filmů u kterého jsem měl opravdové záchvaty smíchu, ale dabovaná verze pro mne také předčí originál. best.

Teen Cribs (2009) (pořad)

...A soutěž o nejvíc nasírací pořad vyhrává...tohle. Naservírovat tendle pořad typickému čechovi který nejspíš bydlí v panelovém bytě a je rád když má aspoň balkon je fakt podlost. Kolikrát sem s otevřenou hubou jen čuměl jaké zbytečnosti a obrovské baráky ta rozmazlená dítka mají.

Fantastická čtyřka (2005)

Ten aspekt ve všech superhrdinskejch filmech proměny hlavních hrdinů je vždycky strašně zajímavej a nikdy se mi neomrzí. Je ale fakt že to tu jinak celý vyznívá velice béčkově a dětinsky amatérsky. Ale co už.

Defendor (2009)

Jediný co sem si z toho odnes, bylo příjemný pokoukání na Kat Dennings. Jinak ten film nemá nic. Akce pomálu, vtipný to nebylo, zábavný taky ne. Dvě.

Volný pád (1993)

Skvělost. Klasika. ALE. Za "výkon" Roberta Duvalla musím hvězdu strhnout. To je příšernost co on tam předvádí. Ty jeho grimasy a ksichty. Jinak věřím že to není špatný herec, ale tady mě doslova iritoval. Je to piha na jinak totálně dokonalé tváři.

Transamerika (2005)

Výkon a přerod v transsexuála Felicity Huffman je minimálně na dvě hvězdy. Zbytek hvězd za fajn film.

Postal (2007) odpad!

nudný, sociálně debilní. nekoukatelný.

Chuť melounů (2005)

z ňákýho zvláštního důvodu mám ten film rád, ale dost chápu, že někomu nesedne.