Simpsonovi (1989) (seriál)

Bylo by to na pět, ale cca od 15.série začne kvalita seriálu tak rapidně klesat, že se to nedá a je to ostuda. Náhle začnou přicházet čim dál trapnější vtipy, čimdál ohranější scénky, celé to má takovou podivnou pachuť hnusu, a atmosféra a zábava z minulých dílů se kamsi vytratí. Je zajímavé že propad jde ruku v ruce výměnou pana Bedrny za pana Zavřela, který dabuje Homera. Na druhou stranu, poté co sleduji 10. sérii už asi po stodvanácté, nelze dát než plný počet hvězd. P.S: Jediný pravý houmr pro mě bude navždy pan Bedrna. Čest jeho památce.

Skřípění (2003) odpad!

Teda viděl sem todle kdysi v originále, a tak hrozný mi to nepřišlo, ale teď v televizi jsem byl téměř v šoku jak příšernej ten film je. Pojednává to sice o čtyřech skejťácích, ale všichni se chovaj jako banda s prominutím buzerantů a jeden je trapnější než druhej. Obzvlášť zrůdnej je Vince Vieluf, nesympatičtějšího a odpornějšího herce jsem snad nikdy neviděl, a vážně proč se chovaj celou dobu jako banda teploušů? Buď se vzájemně osahávaj, olizujou anebo je vidíme spát v těsném objetí na sobě, nebo si aspoň strkat ruku do kalhot. Z Joeyho Kerna coby hyper-playboye mi bylo taky blivno, vypadal spíš jako vymazlenej homosexuální metrosexuál než skejťák. Rád bych dal hvězdičku aspoň za to, že skejt je slušnou součástí mého života a za Jenn Morisson z doktora Housky, a za Toma Greena ve fajn mini-roličce, ale příšernost tohoto snímku je tak velká, že to prostě nejde. čistý odpad.

Pohřben zaživa (2010)

Skvělej film, nikdy bych nevěřil, že mne něco odehrávající se v rakvi bez jakýchkoliv flashbacků a dalších zbytečných berliček, udrží v pozoru i přes neustálé reklamy na komerční tv. Jedinou výtku bych měl k poslednímu kamerovému "efektu," jak ta kamera od něj odletěla jak to najednou vypadalo že nad sebou má nekonečno prostoru, trochu mi to zkazilo dojem. Konec toto lehké rozčarování ale velice napravil, byl jsem příjemně potěšen, že tentokrát se rozhodně žádný happy-end nekonal >:)

Tajnosti (2007) odpad!

Totální odpad odpadů. Jeden z nejhorších a nejspíš uplně NEJHORŠÍ film co jsem kdy viděl. Celé je to prostě nesnesitelné, protože naprostá většina filmu je o tom, že Eva Bittová zasněně hledí, Eva Bittová zasněně jí, Eva Bittová zasněně souloží. Dočetl jsem se tu, že se jedná o tzv. ženský film a proto ho nemohu posuzovat podle normálních měřítek. Já to ale klidně udělám, protože něco tak hrůzného se jen tak nevidí. Bezdomovci tančící tango, tramvajové loutky, svět v tomto filmu je PROSTĚ JEDNO VELKÉ DIVADLO A VŠECHNO JE TAK KRÁSNÉ, SLUNÍČKOVÉ A DOBRÉ. A Eva Bittová pořád zasněně kouká... Z tohoto snímku přímo dýchají emoce které se mi hnusí - povrchnost, falešnost, pokrytectví. To všechno tam je, a je to tam v tak neúnosné míře, že každý kdo tomuto filmu dal víc jak dvě hvězdy, těmito vlastnostmi nejspíš také zákonitě oplývá. Jinak si to neumím vysvětlit. Když chci poznat jestli je nějaký člověk alespoň trochu v pořádku, zeptám se ho vždy jestli se mu líbili Tajnosti. Pokud je jeho odpověď kladná, vzdaluji se mu na míle daleko.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Stejně jako u Matrixu se spíš snažim dělat, že další díly tohoto zpočátku božského seriálu neexistujou. Do třetí řady je to totiž ta nejzábavnější, nejstylovějc natočená a nejulítlejší věc jakou sem kdy viděl, avšak postupným odcházením hlavních postav jde pomalu ale jistě do fekálna. Seriál mne také o něco víc zdokonalil v britské angličtině i nadávkách (dickhead, wanker, bollocks .) V současnosti už je bohužel komplet přeobsazen, a já nechápu jak na něj někdo může koukat. Prvním třem sériiím tedy dávám pět hvězd a ostatní radši nehodnotím.

Žába k zulíbání (2002)

Má oblíbená hovadina. Ono totiž když přestane být člověk povýšeným intelektuálem a začne mít trochu nadhled, může se solidně pobavit. Oblíbená scéna: výuka správného močení. "Když si ho oklepeš víc jak dvakrát, už si s ním hraješ."

Česká RAPublika (2008)

Nejzábavnější "dokument" co jsem kdy viděl. Mimoto jsou tam velice chytré scény (třeba ta s jamujícími houslisty a dýdžeji pohromadě je prostě geniální) a celý snímek se po celou dobu ubírá velice zajímavým směrem. Film je zde velice podhodnocen a měl by být rozhodně v červených číslech.

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Supr pořad, upřímně klidně řeknu, že ty lidi obdivuju a respektuju, páč provést pořádný podvod je prostě umění, kterým bych se chtěl taky živit .)

V řetězech (2006)

Skvělej, docela nedoceněnej film. Teskné Blues, Samuel L. Jackson, a příšerně sexy, téměř celou dobu polonahá Kristýna z toho dělají naprostý skvost.