Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Tvůrcům se podařilo dát dohromady čtveřici fyzicky nejodpudivějších žen a zbastlit šest sezón těch nejzbytečnějších "příběhů".

Vandráci (2018) (seriál)

Jako když koukáte z okna a zrovna nikdo nejde. Cestovatelských týmů s roztřesenou kamerou je hádám víc, než diváků ochotných se na cestopisný dokumenty dívat.

Den Šakala (1973)

Mám z toho filmu pocit, jako by se tvůrci inspirovali naší Novou vlnou a obsadili neherce. Když jsem film viděl poprvé (bylo to někdy v osmdesátých letech), byl jsem jím uchvácen. Dnes se nemohu přenést přes naivní a někdy i přihlouplý děj a dialogy. Myslím, že dvě hvězdy je až moc.

Sid a Nancy (1986)

Překvapilo mě jak moc se Gary Sidovi podobal fyzicky. Když film pochopím jako hranej dokument, není to vůbec špatný.

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Zdali kultura hip hopu čerpá z brněnské kolébky? :-p Dnes jsem čet´ článek o tom, jak policie na hiphopovém festivalu zabavila hromadu hašiše. Vida kam to modří, červení a žlutí i milovníci košandy dokouleli :-D

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Ta roztřesená kamera je "umělecký" záměr nebo produkci nezbyly peníze na jeden -dva stativy? Nuda, nuda, šeď, šeď...

Horákovi (2006) (seriál)

Smutné, v čem musí někteří dobří herci hrát, aby měli vůbec nějakou práci.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Nikdy jsem to nemusel, přesto jsem pár dílů stáhnul, aby si ty dva idiotky mohli zamilovat alespoň moje děti. Nicméně čtyřletá odešla od televize ještě před koncem prvního dílu a desetiletý díl následující.

Svatba na bitevním poli (2008) odpad!

Dost lidí se v diskuzi podivuje nad tím kam až byl ochoten Klein klesnout. Nerozumím těmto námitkám, já si naopak nevybavuji nic, co by Klein natočil a bylo by to alespoň na jednu hvězdičku.