Knight Rider (1982) (seriál)

Auto, ktoré sa s vami rozpráva a dokáže aj trucovať? Shut up and take my money!

Tři mušketýři (2011)

Nemôžem si pomôcť, ale troch mušketierov milujem. Je už toľko spracovaní, že toto bolo veľkou oddychovkou. Páčil sa mi humor, ktorý bude väčšine publika prekážať, páčil sa mi výber hercov na čele s Loganom Lermanom.

Vánoce na zámku (2011) (TV film)

Príjemná "podívaná" k Vianociam. Musím sa priznať, že tento film som si pozrela kvôli Katie McGrath, o ktorej sa húževnato diskutuje, či je dobrá herečka, alebo si pomýlila povolanie. Nepodala žiadny excelentný herecký výkon, ale nebol to ani žiaden prepadák. Uverila som jej, čo som jej uveriť mala. Dej je viac-menej ( skôr viac ) predvídateľný, ale zato veľmi dobre spracovaný, ani výber hercov mi neprekážal, skôr mi tam nesedí zopár scén, ktoré vidíme takmer v každom rodinnom filme s tematikou Vianoc. Opakujem, veľmi príjemný rodinný snímok, ktorý si veľmi rada pozriem zas.

Legenda o Mulan 2 (2004)

Čakala som, že pokračovanie skvelého animovaného filmu bude slabšie, ale až takto? Slabé 2**.

Eragon (2006)

Keď sa zbavím nutkania porovnať tento film s knihou, až taká katastrofa to nie je. Vyzdvihujem výber hercov (Ed Speelers, Jeremy Irons) a niektoré efekty (Zafira). Naopak, dejovo je tento snímok iba priemerným "zabitím nudy".

Šmoulové (2011)

Asi fakt starnem...ale toto naozaj nie.

Sucker Punch (2011)

Nuda, nuda nuda. Sem-tam videohra, inak nuda, nuda nuda. Aj počas tej videohry je to nuda, nuda , nuda.

Čistá duše (2001)

Nádhera! To je to najvýstižnejšie slovo pre tento film. Snímam klobúk pred hereckým výkonom Russella Crowa a Jennifer Connelly.

Island (2011)

Zaujímavý film. Trošku pochmúrne prostredie, zvláštny výber hercov, pre mňa dosť divná kamera. Ale mám taký pocit, že presne toto bol cieľ tvorcov, aby mal divák podobné pocity a myšlienky. Každopádne, vyzdvyhujem Colina Morgana za ten neobyčajný výkon, kvôli ktorému som tento snímok dopozerala do konca. Inak pomerne predvídateľné.

Italské námluvy (1994)

Moja srdcovka. Videla som tento film, keď som bola ešte malá a zaľúbila som sa. Teraz to so mnou robí rovnaké veci a presne taký účinok by mal mať každý nadpriemerný film. Hviezdička navyše za Roberta Downeyho Jr.