Bathory (2008)

Na filmu je opravdu vidět velký rozpočet, bitvy byli detailní a po vizuální stránce taky dobré. Zážitek navíc ještě umocnilo promítání na velkém platně kina takže moje pocity jsou možná lehce zčeřeny. Nicméně chvílema jsem se trochu nudil a u halucinacích hraběnky Bathoriové jsem se ztrácel. 69%

Leon (1994)

No jo co mám říkat vše už asi bylo řečeno. Téměř bezchybný film.

Není co ztratit (1997)

Přesně takovéhle filmy mám rád, skoro nic od nich nečekáte a nakonec vás velice příjemně překvapí a hlavně jsou v pohodě. Navíc se mi líbí otázka kam až člověk může zajít když nemá co ztratit. Prostě vtipné, milé, oddychové.

Ohnivý oceán (2004)

Film, který v málokteré věci vynikne, ale závěrečný sprint to je opravdu krásný pohled.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Skvělá studie drogových stavů. Celou dobu jsem vlastně nevěděl o co ve filmu jde, ale to je asi podstata toho když jste na drogách. Depp i Del Toro hráli prostě dokonale.

Kafe a cigára (2003)

Nemůže tento snímek hodnotit jako celek takže v průměru je to prostě průměr. Líbila se mi povídka s Alfredem Molinou a ještě s Billem Murraym.

Dračí války (2007) odpad!

Co bylo tohle sakra za slátaninu? Vůbec nevim o co tvůrcům šlo? snad pobavit? koho? děti? pro jaký publikum tohle bylo určený? Chvílema jsem si říkal kdo to je? a kde se to tam vzalo? tenhle film nezachránili ani pěkné efekty nevim proč bych měl dávat jedinou hvězdu. Jediný film u kterého sem si přál opravdu usnout.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Faktem je, že nebýt zajímavého poskládání filmu tak na tomto snímku není téměř nic zajímavé, až na tu rodinou brutalitu. Prostě slušný thriller se slušným hereckým obsazením a vůbec vším ostatním. Nic víc.

Srdce je zrádná děvka (2004)

Kluk jde z extrému do extrému bohužel mi film nepřipadal v ničem jiném moc extremní. Možná herecký výkon mladého herce byl zapamatování hodný.

Zlomené květiny (2005)

Milý příběh o muži, který hledá matku svého syna a syn přitom hledá jeho. Příjemné herecké výkony v čele s Billem Murray. Bohužel jsem asi nepronikl do hloubky tohoto filmu.