Divočáci (2007)

Asi do poloviny filmu sem chtěl dát plnej počet hvězd, byla to pro mě taková srdeční záležitost, taky sem vášnivej motorkář a vim jaký to je se takhle prohánět, ale jak už tady někdo psal tak od toho bodu kdy wild hogs přijeli do městečka to šlo dolů. Ale všichni čtyři byli prostě skvělí, nejvíc mě pobavila scéna s havranem (nebo co to bylo) na Travoltově obličeji a taky pronásledující sup.

Rob Roy (1995)

Velmi dobrý historický snímek s excelujícím bastardem Timem Rothem, jen bych čekal více soubojů.

Notting Hill (1999)

Cože to mělo fakt 2 hodiny, no tak nedá mě to a dám 4*, rychle to uteklo. I když romantický filmy nejsou zrovna můj šálek čaje tak tenhle se poved.

Captivity (2007)

Jedna * za Elishu a ta druhá vlastně ani nevim za co. Nebyl to úplný odpad. U podobných filmů to vetšinou zkazí druhá polovina kdy scénáristi už nevědí co maj dělat tak celkem dobře vybudovanou atmosféru zkazí střílející blondýnou.

Kurs sebeovládání (2003)

Přesně takový film, který neurazí, ale ani nedadchne. Navíc trochu klišovitej.

Acid House (1998)

Masařka=1*, Měkkejš=1*, Acid House=4*, celkově=2*.

Nenávist (2004)

První hodinu se film ubírá celkem dobrým směrem, rozhodně lepší takovýhle ,,lekací" horor než ten kde jen pořád stříká krev, ale poslední půlhodina sráží hodnocení, sice se pár věcí objasnilo, ale bylo to až moc překombinované. P.S. myslel sem, že Sarah Michelle Gellar je hezčí. 50%

Pád do ticha (2003)

Velmi zajímavý a těžko uvěřitelný dokument, který nám poodhaluje neuvěřitelnou sílu lidského ducha.

Zmatená duše (2007)

No sakra to bylo fakt dobrý, tenhle film ve mě něco nechal a přesně to od filmů chci. Metthew Perry hraje.. slovo výborně to ani nemůže vystihnout možná geinálně je blíže a Lynn Collins je opravdu úžasně roztomilá. No a hudba..pokaždé když začala nějaká písnička tak se ve mě něco hnulo, teda myslim v dobrym smyslu.