Legendy z Dogtownu (2005)

Všim sem si, že poslední dobou často a nechtěně narážím na filmy podle skutečných událostí a sem za to rád málo kdy totiž zklamou stejně jako ani jako Lords of Dogtown nezklamali. Neskutenčně pohodovej film vkusně promíchanej emocema, ale hlavně výbornou hudbou, ani vlastně nevim proč dávám jen 4* eště něco ...no.

Sbohem, baby (2007)

Co na to říct, sakra v poslední době jsem tak nerozhodnej, ale vzhledem k tomu, že sem přihoršil V údolí Elah tak teď zase přilepším. Zručně natočený film a debutijící Ben Affleck v křesle už to lépe natočit nemohl.

Maraton lásky (2007)

Dost dobrá komedie jak už to u Simona Pegga bývá, řáhal sem se pořád, hodně mě potěšil starej známej Bernard:). David Schwimmer mě taky příjemně překvapil, že se dal na režii je dobře snad mu to pude pořád lépe.

V údolí Elah (2007)

Přesně ten případ kdy by se hodila 3a1/2 hvězdička. Rozhodně musim pochválit Charlize Theron, která se opravdu snažila, ale jinak mi film nepřišel celkem v ničem zajímavej. I když byl podle skutečných událostí tak se mi ta událost zdála nezáživná, bylo tu pár lepších scén (hlavně z mobilní videokamery), ale taky spoustu hluchých míst. Taky sem cítil závan americkýho patriotismu (bojujeme aby ste žili lépe), no a hlavně obrácená vlajka na konci to Amerika volá o pomoc? docela by ji potřebovala

Než si pro nás přijde (2007)

Dlouho sem se rozhodoval mezi 4 a 5 hvězdami a ten konec mě dostal. Neskutečně vtipný milý a možná i pravdivý příběh. O hereckých výkonech asi nemá cenu mluvit tohle byla prostě sázka na jistotu a vyšla skvěle. Kdybych měl srovnat s Klepáním na nebeskou bránu tak tohle bylo asi více sentimentální.

Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

Velmi originální a pěkný film o tom, že sebevražda vlastně nic nevyřeší, je zbytečná a jediné co se po smrti změní je to, že budete jezdit v podivném autě u kterého nikdo nedokáže opravit světla a pod sedladlem u spolujezdce máte černou díru.

Až na krev (2007)

Daniel Day-Lewis hraje opravdu dobře a Oscara nemohl dostat nikdo jiný, jenže ani on nemohl film utáhnout, místy se mi děj zdál zdlouhávý a rozvleklý a za pár dní si budu pamatovat jen, že film dostal oscara 70%.

Dennis - postrach okolí (1993)

Jako malej sem na to koukal pořád dokola a Dennis byl pro mě v mnohém vzor:D dobrá zábava.