Ukradené Vánoce (1993)

Originalita se musí uznat. Postavy byly úchvatné, ale písničky to byla nuda, žádná chytlavá a bylo jich prostě moc.

Až vyjde měsíc (2012)

Velké zklamání pro mě, doufal jsem že Andersovkám přijdu na kloub, ale pořád nic. Vždy se nechám nalákat na zvučná jména herců a zajímavý obsah příběhu. Říkam si jestli je zdejší hodnocení filmu opravdu možné, že je se mnou asi něco špatně a nebo si ostatní hrajou na důležité a dělají, že tomu rozumí? :D Nakonec mi hodinu a půl dlouhý film přišel jednou tak dlouhý. Párkrát jsem se zasmál a aspoň za to dám dvě hvězdičky.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Bylo to opravdu krásné vrátit se po čase zpátky do středozemě. Hobit je po vizuální stránce úchvatný. Bál jsem se, že Jackson bude film natahovat, ale fakt je, že jsem se ani vteřinu nenudil.

Nedotknutelní (2011)

Jo dobrej filmek, ale nevim čím to bylo prostě to na mě zas tak nezapůsobilo. Asi si říkám no jo, tyhle věci se můžou stát.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ale jo dám 4 hvězdy. Sylvester ať se, ale radši nepouští do sentimentálních řečí. Dobrá řežba, hlavně žádný dlouhý kecy. A Chuck je stejně nejlepší.

Gándhí (1982)

Velký film o velkém člověku, který si svou velikost nikdy neuvědomil.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Skvělý, ze začátku mě trvalo než jsem si na tenhle, pro Američany nevídaný styl humoru, zvykl, ale potom už jsem se jenom vezl.

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Chvíli mi trvalo než jsem si zvyknul na jejich styl humoru, je to přece jen jiné než IT Crowd apod., ale potom už jsem se jen bavil. Vážně originální seriál.

Zrození naděje (2009)

Na pouhé nadšence opravdu dobré, masky, hudba, všechno, pár chyb by se samozřejmě našlo, ale nebudu rýpat.