• Pohádka

Tři mušketýři (1993)

Katastrofální pokroucení klasického příběhu. Na filmu se mi líbí jen krásné záběry přírody a hudba. Aspoň za tyto dvě věci dávám jednu hvězdičku.

Nesmrtelná teta (1993)

Bohdalová sice hraje dobře, ale když si uvědomím, že jde o film pro děti, pak se nemohu zbavit pocitu, že to Zelenka s tou mírou hororu v této pohádce moc neodhadl.

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Extrémně nesympatický až odporný kašpárek Rumplcimprcampr v dámské paruce je mou nejméně oblíbenou pohádkovou postavou.

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad)

Já se tedy při každém díle velmi dobře pobavím a vždy je mi líto, když po několika minutách skončí. Velmi vtipná komedie. Nejlepší byl díl se Zdeňkem Troškou. VŘELE DOPORUČUJI!

Trhala fialky dynamitem (1992)

Není to sice bůhvíco, ale zase tak hrozné, jak se tady píše to určitě taky není. Bláznivá crazy komedie s Helenou Růžičkovou, která sice o něco zaostává za trilogií Slunce, seno... ,ale nese se ve stejném duchu.

Romance za korunu (1975)

Tohle snad není ani možné. Doteď nevěřícně a nechápavě kroutím hlavou.

Dynastie (1981) (seriál)

Oceňuju výpravnost tohoto seriálu a velmi charismatické obsazení.

Muž v hlavní roli (1996)

Zajímavý scénář zpracovaný do televizní podoby, kterou zachraňuje pouze charismatický Jon Bon Jovi.

Kouzelná romance (2007)

Jeden z nejkrásnějších a nejlaskavějších filmů, jaké jsem v poslední době viděl. Krásné písničky, nádherný příběh, humor a hezká hudba, vtipná a nápaditá kombinace animovaného a hraného filmu, krásná choreografie a efekty. Opravdové pohlazení po duši pro celou rodinu. Všem doporučuji hlavně v předvánočním / vánočním čase.

Úkryt (2002)

Jeden z nejzdařilejších thrillerů milénia. Skvělá Jodie Foster, napětí se dá krájet.