• Pohádka

Tři mušketýři (2005) (divadelní záznam)

Jak hodnotit představení, které se mi pro svou nápaditost, skvělou hudbu, krásný příběh, výpravu a pro další spoustu věcí tak strašně líbilo naživo v divadle...... a tak moc mě zklamala kvalita záznamu, který lze nalézt na tomto dvd?

Honza málem králem (1977)

Jediné, co se mi na této pohádce líbí, je Helena Růžičková v jedné z minirolí.

Monte Cristo (2002) (divadelní záznam)

Výborný český muzikál, který staví na podobných principech jako například světoví Bídníci.

Dracula (2009) (divadelní záznam)

Velmi, ale opravdu velmi silné zaostání za původním nastudováním z roku 1995, ale nejde jen o kvalitu samotného představení, ale také o kvalitu původního záznamu České televize oproti tomuto fiasku.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Dvě hvězdičky pouze za výbornou porotu a velmi dobré moderátory. Jinak mi ale příjde naprostý nesmysl smíchat všechny druhy nejrůznějších umělců i neumělců dohromady a nechat je soutěžit spolu. Copak lze porovnat jestli má větší talent holka, která má ve třinácti letech titul mistryně světa ve stepu nebo jiná, co zpívá jako bohyně či snad ta, co krasojezdí na kole, jako by pro ni neexistovaly fyzické zákony?

Lucie Bílá Lucerna Live (2004) (koncert)

Koncert, jako celé turné, byl fantastický. Na tomto DVD mi strašně vadí, že jde pouze o dost krátký sestřih. Kdyby to byl celý dvouhodinový koncert, jistě bych dal pět hvězdiček.

Čas dluhů (1998)

Tohle byl tak neskutečně blbý a trapný film až se mi docela líbil. Člověk musí pochopit hru režisérky a přistoupit na ni a potom to docela jde, ale než se to stane, hrozí velké riziko, že divák to nevydrží a odejde nebo vypne. Ivana Chýlková se mi líbila a docela mě pobavila. Lucie Bílá mi ale přišla strašně prkenná a doteď nevím, jestli to tak mělo být nebo ne. Kdoví?

Líbáš jako Bůh (2009)

Tento film jsem nijak zvlášť vidět nechtěl a dlouho jsem se mu vyhýbal, protože to, co paní Poledňáková předvedla v Jak se krotí krokodýli, to mi teda na dlouho stačilo, ale možná právě proto jsem byl nakonec příjemně překvapený. Celkem zábavný a milý film a dokonce natočený moc hezky. Super kamera, hezké záběry... Je pravda, že na to, že jde v prvé řadě o komedii tam toho humoru bylo poskromnu, ale dívat se na to dalo. A Eva Holubová každý film o třídu povýší. Lepší tři hvězdičky.

Kouzelný měšec (1996)

Skvělá Mahulena Bočanová s ještě skvělejším hlasem Simony Stašové. Jeden komediální gag za druhým dělá z této pohádky pohádkovou komedii.