Terminál (2004)

Jediná věc, která by šla na tomto filmu zlepšit by byla, kdyby Viktor zaskóroval, protože Amelie vypadá opravdu velice luxusně. Jinak mě ten film děsně vtáhl a jako fanoušek T.Hankse jsem byl opět uspokojen na vizuální i bázi :) Až na ten konec s tím Jazzmanem, to tam vlastně mohlo úplně chybět, i když chápu, že to bylo dokončení myšlenky ...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Ale jo, byla to dost prdel, akce vlastně vůbec nepřestávala a asi bych nenašel vhodněšího herce na tuhle roli .... a přiznám se, že když nakládal tu svoji buchtu, měl jsem chuť taky fandit nahlas :) Prostě jo, takhle by to šlo

12 podmínek k dědictví (2006)

Velmi sympatický snímek, klasický proces nápravy rozmazleného spratka v duševně nejčistší bytost chodící po planetě. A taky na něj již čekaly 3 hvězdy za takovou tu nenáročnou sladkou oddychovku, ale pak to zabalila ta malá protivná holka, díky čemuž vlastně asi nebyl happy end (nebo právě naopak?) a to alespoň částečně rozbilo do té doby velmi čitelnou linku. Takže přidávám ještě jednu hvězdu

Ostrov (2005)

Film, kde jsem si opravdu velice oblíbil Ewana, protože to zahrál opravdu dobře a chemie se Scarlett fungovala na výbornou. No pak jsem ho viděl v I love you Phillip Moris a od té doby je v kolonce buzen. Na tenhle film to ale vliv nemá a proto mě bavil od počátku až do konce.

Zkrocená hora (2005)

Z tohohle filmu si nepamatuju zhola nic krom té agresivní jebačky v tom stanu ..... a opravdu mám strach, že už to z hlavy nikdy nedostanu ani kdybych si vydrápal oči a nalil si do důlků bělidlo. Chápu, že to Heath neunesl a zabalil to, nechápu, že mu to tak dlouho trvalo ... ale aspoň stihl Jokera

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Bída, děs, utrpení, tragédie a vlastně v celkovém měřítku to bylo dost nudné. No ale dokoukal jsem to, takže tak extra nudné to nebylo. Těch 55 % je ale maximum co tomu dám, za víc to nestálo

Venom (2018)

Tak jak už tu bylo několikrát zmíněno, kdyby to bylo s R-kovým ratingem, mohlo to míst o dost větší šťávu. Film byl tak nějak moc urychlený, i přerod Venoma ze zlouna na hodňááka proběhla tak nějak absolutně mimo natáčení. Hardy podle mě taktéž nijak extra nezářil, ale špatné to v žádném případě také nebylo. Záporák stál za starou bačkoru, ale chápu, že tohle byl takový seznamovací film. 70 % na pohodu, maximálně se těším na další díly a doufám, že nechají Venoma trošku víc zazářit.

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

R-rated comment. Watch out. ... Mam za sebou asi 30 minit a nikdy jsem tech par stovek nelitoval vic. Zkusil bych pouzit nejake vznesene VERBALni sracky, ale tenhle film je uz od zacatku tak zasrane spatnej, ze mi nezbyva degradujicich slov. Premyslim, ze behem te zasrane bidy sezenu nekoho kdo predela stranky CSFD a zmeni stupnici na 5,4,3,2,1,-5,-10,-20,-1000000,-1000001 a Predator:Evoluce .....fuckin' shit this is so fucking baaaad. Nikdy v historii filmografie nikdo nevidel tak spatnou sracku jakou tady vidim ja ... Edit: ... ted se tam objevil the big one Predator .... uz chybi jen Megashark a Crocosaurus a dal uz to zajit fakt nemuze

Upgrade (2018)

No, zahrané to teda dobře nebylo. Ne a ne a ne. A to vlastně vůbec od nikoho. Námět peckovej, téma mě vážně bavilo, ale kurva ti neherci. Tu poslední hvězdu tam prostě neprotlačím.

Deadpool 2 (2018)

Je to Deadpool a to samo si říká o 5 hvězd. Teda nefungovalo to dohromady tak jako jednička, spíš to bylo poslepované do podoby nějakého příběhu. Seky tam byly dobré, komplet zas tak ne. Malej tlustej zmrd měl chcípnout a nic jiného. X force byly chvilku vtipní. Domino byla super, ale vůbec se do takového filmu nehodí. Nostalgie se tam také nehodí. ..... Ale kurva, je to Deadpool. Takže 5* a žádný dementní kecy