• Krátkometrážní

Horace and Pete (2016) (seriál)

It's nice that people are still trying.

Teorie tygra (2016)

Bojím se, že je to docela sexistické... Ale je to komedie, kurva, v té je přece hyperbola standard. Už mi trochu hrabe. A líbí se mi, že film zpochybňuje všechno.

San Andreas (2015)

I don't know man...does everything, even a fucking disaster movie, have to be sold by boobs?

Země zítřka (2015)

The future is here, it's just not evenly distributed.

Špión (2015)

'twas fun. And Melissa knows her shit.

Za láskou do Paříže (2014)

Fuuuuuck! Haters gonna hate. Seriously, I don't get you people. Ok, problém je v tom, že všichní místní komentující se na film dívali optikou Simona "Howarda" Helberga, postavy ze seriálu TBBT. Nikomu úplně nedošlo, že postava Howarda je ztvárněná Helbergem velice přirozeně, je blízko jeho vlastní osobnosti. Pokud je potom váš problém v tom, že se jeho postava ve filmu podobá postavě v seriálu, upřímně to nechápu. Vezměte si aktuální hereckou hvězdu Benedicta (Cumberbatch, obviously) - střídá roli za rolí a ve všech je brilantní - Sherlock, Frankenstein, Khan, Assange, Smaug, Turing...v každé roli ztvární úplně jinou postavu...ale pořád je to Benedict. Podívejte se na Helbergovu roli v We'll Never Have Paris stejnou optikou (vždyť je to film o jeho vlastním manželství, co napsal spolu se svojí ženou, proboha!) a třeba si uvědomíte, jak pošetile vaše komentáře zní.

Mindwalk (1990)

Já vám nevím, v podstatě bych mohl opsat svůj komentář k My Dinner with Andre, s tím, že Mindwalk není zajímavý ani formálně a že láhev vína a dobrý kamarád můj život obohatí víc než college-level filozofování smug scientist Liv Ullmann s trpitelem Johna Hearda a (vlastně příjemně nepřehrávajícího) Sama Waterstona. Každopádně - pro někoho tento film může být zajímavý, I'm not judging, ale já nějak nedokážu obhájit jeho existenci.

Jupiter vychází (2015)

I don't know what your guys' deal is. Jupiter Ascending je krásná pohádka/space opera s mytologií, která logicky nedře, problémy s tempem jsou drobné, akce se většinou dá sledovat a hlavně je to parádní zážitek. Navíc je ve filmu myšlenka, že biologický determinismus není zas tak big of a deal and love conquers all. Seriously, Taylor was right: haters gonna hate, hate, hate... Me - I am impressed.

Laggies (2014)

Ain't no miracle but Rockwell & Moretz & Knightley seriously kill.

Comedian (2002)

Tak trochu adorace Seinfelda (lehce), tak trochu hodně ukázka toho, jaký kretén je Orny Adams (překvapivě to není persona, ale podle rozhovorů jeho skutečné já). Ale dobrý dokument, to rozhodně jo.