Dexter (2006) (seriál)

Podobně jako ostatní seriály od Showtime odvážný námět, vynikající provedení a dokonale padnoucí herci. Jsem zvědav co se seriálem provede přesun z kabelovky na celostátní kanál. Naprostá špička

Čtvery Vánoce (2008)

Nebavil jsem se sice nějak královsky, ale hodinka a půl mě utekla celkem příjemně. Překvapivě málo romantiky a vtipných situací. Opravdu mě dostaly jen dvě Vaughn jako Josef a Favreau jako genius. Jednohubka na kterou až na zmíněné scény rychle zapomenu. 5/10

Hlava-22 (1970)

Knižní předloha nebyla zrovna můj šálek čaje, ale její filmová adaptace se mě zamlouvala mnohem víc

Ženy proti mužům (2002) (TV film)

K tomuhle filmu jsem se dostal absolutní náhodou a dokonale se mě trefil do nálady. Televizní hvězdy nižší svítivosti rozehrály zajímavou psychologickou partii plnou životních pravd, která mě na 88 minut přikovala k televizi. Nejsem příznivcem dabingu, ale tady byl vynikající.

Comeback (2008) (seriál)

Jasně je v tom spousta vaty a na Přátele to nemá ani zdaleka, ale Ozzák a ostatní mě vždycky aspoň párkrát během dílu pobaví.

Apokalypsa (1979)

Coppolova vize Vietnamu jako válečného pekla, kde všichni pomalu ztrácejí rozum se mě velmi líbili. Bohužel se film poněkud zadrhává v poslední třetině, která jde od ničeho k ničemu, ale úvodní dvouhodinovka s náletem Valkýr či Willardovým rozebíráním Kurtze nemá chybu. Zasloužený Oscar za kameru, protože Apokalypsa je jedním z nejlépe nasnímaných filmů co jsem viděl

Mamma Mia! (2008)

Pro cílovku (fanoušci ABBY, lidi nad 35 + všechny ženy) povinnost, pro ostatní příjemná jednohubka na jedna použití. Prvních dvacet minut, ale budete trpět jako zvířata, pak už to ujde. 6/10

Operace Silver A (2007) (TV film)

Nechápu proč naši distributoři posílají do kin sračky jako Crashroad, Poslední plavky apod. a tenhle skvost nechají hnít na pokraji zájmu v televizi. Tohle si zaslouží velký plátno.