Domino (2005)

Rozpočet 50 mil $, tržby USA 10 mil. $ (vůbec největší Scottův propadák, v celé jeho karíéře se nezaplatily pouze 2 filmy Domino a Fanatik. Zatímco Fanatik se snažil o určitou "vážnější" zábavu Domino je jen čistou komercí, která je sice pěkně a zajímavě natočená, některé scény mají pořádný šmrnc, ale roztřesený obraz a zahozený stativ odrazují diváky. To co u Muže v ohni vypadalo neotřele a zajímavě tady je dovedeno do naprostého extrému, snad se rejža poučí a Deja vu naváže na skvělého Nepřítele státu a nebude pokračovat v cestě kterou Scott započal už se Spy game).

Spy Game (2001)

Rozpočet 92 mil. $, tržby USA 62 mil. $, celosvětově 143 mil. $

Nepřítel státu (1998)

Rozpočet 90 mil. $, tržby USA 111 mil. $ (3. Scottův film s tržbami nad 100 mil. $)

Fanatik (1996)

Rozpořet 55 mil. $, tržby USA 18 mil. $ (jeden z mála Scottových filmů, který se nezaplatil)

Pravdivá romance (1993)

Rozpočet 12 mil. $, tržby 12 mil. $ (malokterý nezávislý film se zaplatí tady se to ale povedlo)

Poslední skaut (1991)

Rozpočet neuveden (odhaduji takových 30 - 40 mil.) , tržby 59 mil. $ (podlě mě nejlepší Scottův film se nesetkal s takovým komerčním úspěchem, který by si zasloužil, méně z jeho filmů utržila jen Pomsta, Fanatik a Domino)

Bouřlivé dny (1990)

Rozpočet 60 mil. $, tržby USA 82 mil. $

Pomsta (1990)

Rozpočet 6 mil. $, tržby USA 15 mil. $

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Rozpočet 20 mil. $, tržby USA 153 mil. $ (Tony Scott je hitmaker největšího kalibru jeho první dva filmy utržili v průměru 165 mil. $ jen v USA)