S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Ako vášnivá milovníčka talianskej kuchyne nemôžem dať menej.. navyše Emanuel je veľmi sympatický a nenudí! :)

Frasier (1993) (seriál)

Eddie je aj tak zo všetkých najlepší :))

Tajné životy (2014) (seriál)

Zatiaľ lepšie 3*.. Páči sa mi téma a navyše mám veľmi rada Zuzanu Mauréry aj Gabrielu Marcinkovú.. uvidíme, či si seriál zachová slušnú úroveň.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Nečakala som, že ma môže western takto dostať.. krása.

Princezna Nevěsta (1987)

Táto rozprávka je tak divná, že je až skvelá :)) A Cary Elwes je rozhodne vo forme!

Když Harry potkal Sally (1989)

Jedna z najduchaplnejších a najvtipnejších romantických komédií, aké som videla. Čítali ste oficiálny text distribútora? Ten ozaj pobavil :)))

Francouzský polibek (1995)

Veľmi milá záležitosť.. (Musím sa priznať.. neviem ako vám, ale mne Meg Ryan príde takmer v každom filme úplne rovnaká, ale v tomto mi to tak nejak nevadí.. že by to bolo Kevinom Klineom? ;)

Nadějné vyhlídky (1974) (TV film)

Už viem, čo mi na tomto filme vadilo najviac: postava Estelly - jednak spôsobom, akým bola vykreslená a tiež jej obsadením. Tvorcovia mohli urobiť v jej prípade aspoň to, čo v prípade Pipa - obsadiť ju v mladom veku mladou herečkou. A musím sa priznať, že Sarah Miles mi celkovo na rolu osudovej lásky nesedela. Aj odhliadnuc od nej, dojem som mala rozpačitý. Už samotná Dickensova zápletka mi príde pritiahnutá za vlasy a dojem tentokrát nevylepšovala ani Jarreho hudba. Slabšie 3*.

Chicago (2002)

Nech je to akokoľvek dobre odohrané, odspievané a vypravené, tento film nemal žiadnu myšlienku, čo by stála za to..