Městečko Pines (2015) (seriál)

Tohle je hustý. JJ, to je to správné slovo. V každém dílu seriálu se nám poodhalí opona před záhadou a tajemstvím, aby se tak nikoliv na konci, ale zhruba v půli seriálu, opona rozevřela celá a divák nahlédl celou drsnou pravdu. Přesto až do konce netušíte, a nemáte šanci předvídat, jak to bude dál. Matt Dillon je super a rovněž všichni ostatní, doslova jsem tento seriál zhltala. PS: Fakt, to musíte vidět na vlastní oči.

Domácí péče (2015)

Nádherný kouzelný příběh! Vlasta Aleny Mihulové je krásná lidská bytost, s velikánským srdcem, laskavá a upřímná ve všem, co dělá, s trpělivostí a pokorou, skvostně zahraná. Po dlouhé době mě dostal Český film, na jehož konci se v kině tleskalo a výskalo a já odcházela zasněná a s duší pohlazenou.

Inkognito (1997)

Voní mi barvy, miluju štětce a ředidla..., miluju staré mistry. Takže - tento způsob padělání zdá se mi býti skvělým.

Amelia (2009)

Mnozí lidé se domnívají, že ženská patří za plotnu. Já myslím, že za plotnu patří chlap. Uvaří velkoryse, nešetří pracovní prostor, ani ingredience a nezabývá se maličkostmi, jako je například vážení, odměřování, zdobení, mytí nádobí v průběhu vaření a tak. Když na to přijde. PS: nejsterilnější ze všech sterilních životopisných životopisů, pane! Ale, co už tak kurňa se dá natočit, o slavné, emancipované, věčně usměvavé letkyni.

Jurský svět (2015)

Celých 125 minut jsem držela palce tý přerostlý, největší a nejzubatější, s pařáty mírně přerostlými, raptofretečce. A ty kouzelné budoucí kravičky a ty obří pterovlašťovky - nádhera. Moc se mi to líbilo. Ale pak se to nějak zvrtlo a zase nastoupily ty střílečky. No, nedivte se, když taková raptofretečka zdrhne a ještě k tomu používá fígle, že by jí záviděl nejeden prvotřídní Houdini, tak to pak jde všechna poetika Jurasického zoo stranou. No, ale podívejte se sami, jak luxusně to dopadne, nemohu bojlerovat, i když bych k smrti ráda! PS: Chrisi, to je fakt bezva, jak teď vypadáš :), fakt sexy!!! Celou noc se mi zdálo....o Christianu Baleovi, vážně tu asociaci nechápu, ale byl to parádní sen!

Dar od Boha (2005)

Mé kriminálně uvažující, citlivé, nenormální, protože v dětství těžce poznamenané, přesto šťastné já, si blaženě lebedí v nádherném marastu tohoto nadmíru emocionáně nabitého filmu.

Dokonalá bouře (2000)

Bylo nebylo, žilo několik zkušených námořníků, kteří věděli, že když poplují do ohlášené děsně šílené stoleté bouře lovit ryby, tak sklidí akorát uragán a ráhnem. Takže stejně pluli, páč proč to nerisknout a nesklidit. No a měli pravdu. Chytili ráhnem, stoleté bouře dokonce dvě a pak se jim splnil životní sen a oni všichni odešli do věčných lovišť. PS: jo, tohle nevymyslíte, to se fakt musí stát a pak to natočíte a je z toho hustej film s efektní šíííleně obrovskou bouří, vlny jako mrakodrapy se derou ven z obrazovky k vám do pokojíčku a vy se topíte a je vám mokro a strašná zima a beznadějně a jste za chvíli na dně a možná si vzpomenete, že vám žena říkala, prosím, nejezdi a teď už jí zbude jen vdovskej důchod....uf.

Hacker (2015)

Tý jo, to je vxkjhflajbfvckjhcbkj\hzgvjdchiúp´= a ještě k tomu´=iéu\aírfujíčztpiuhcjhxbcljeafgpsdfhuzpíázfisudhfiasudhpíwáezfpsiuocjhlakd,pqwdfwfjwfjh a sex v kalhotách se zdá, že se taky dá ¨¨¨¨¨¨¨¨iïiiiiiíííííííííěíěěsbh;;;;;;65 a střílení 465s4dvc6sd4v a ještě toho trochu 6+f746354cv+697v6c54+69fv+ no a viděla jsem to ve francouštině , takže zajímavá změna sd9f54v3x6c54v+s9fd54v6xclidjpodkc§asl\ůdk. ....ale i přesto si myslím, že takového hackera bych chtěla doma. Občas se mi to totiž sekne a tak....... PS: cože? Jo aha, že to není dobrý komentář? Jo, není. Ale zase na druhou stranu jak se z lesa volá :), tak se do lesa ozývá.

Focus (2015)

Upřímně jsem se nudila, navzdory mému oblíbenému, čokoládovému, ušatému, jak pes hledícímu, Willovi. Haf.