Natěrač (2008) (TV film)

Pět hvězd Budařovi! Cožééé?

Zlomené květiny (2005)

Těžká nuda, totálně vyždímanej Bill! Hned jsem si říkala, že tohle bude na hlavu a měla jsem pravdu.

Expendables: Postradatelní (2010)

Trošku moc velkýho střílení a vybuchování na mě, ale jsem si vědoma, že to tam patřilo. No ale ty tuny machovských a siláckých vtipů mě moc bavily, přestože jich je v jednom okamžiku tolik, že jsem to prostě nestíhala. Stalone je kouzelnej, maliňák :). Bruska bez chybičky a budoucí prezident mě opět rozesmál, jen přišel a zamířil své ostrooči. Dobrej film. PS:Giselle je nádherná, viděla jsem jí poprvé a radovala se z nové, neokoukané tváře.

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997) odpad!

Fujky, to byla hrůůůzáááá! Bála jsem se, že to bude ještě horší a nakonec bylo!

Sviňák (2013)

No jasně, je to hustý a komu se to nelíbí, protože je tam moc hnusáren a prasáren a perverzáren, tak se na to koukat nemusíííííí. Tento film doporučuji všem, kteří jsou maximálně znechucení televizníma novelama.

Nepřítel (2013)

Viděla jsem celý, nepochopila. Tak mi připadalo, že si herci, zejména tedy Jake, vybírají nějaké náhradní volno, či co....jedna hvězda pavoukovi.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantinovy filmy mají ohromný šmrnc. Jeho černý humor je naprosto jedinečnou esencí. Django to potvrzuje. Znáte tenhle film: statečný modrooký nemluva, Franco Nero, jde, chvílema tedy vypadá, že nedojde, zachránit ženu, kterou miluje, přitom se snaží tvářit, že se ho ta zamilovanost moc netýká. Byla to pěkná nuda. Ale TENHLE Tarantinův Django je černoch a ještě k tomu otrok! To je nářez. Připadá mi to geniální. A Tarantino z toho řetězy spoutaného a zmučeného, beznadějně ztraceného otroka, během příběhu udělá svobodného arogantního „otrokáře". A ještě k tomu za pomoci bílého lovce zločinců, jehož rodnou zemí je staré dobré Německo. To je prostě brilantní! PS: s pytlem na hlavě fakt nic neuvidíte :-D

Ostrovní zprávy (2001)

Magický film o tom, že za každý dobrý skutek budeš náležitě potrestán. Že všechno zlé je pro něco dobré, co tě nezabije, to tě posílí a v nouzi poznáš přítele. Film o tom, jak je důležité poznat své kořeny a najít sám sebe. O tom, že stará tajemství najednou ztrácejí na své hrozivosti a je dobré je vyslovit a očistit své duše. Velice se mi líbila Cate Blanchett, která si roli primitivní coury evidentně užila.

Dva na koni, jeden na oslu (1986)

Krutá romance se zpěvy a tanci, ve které Jan Čenský mluví sprostě a Jan Přeučil „tančí". Trio Jaromír Hanzlík, Svatopluk Skopal a Radoslav Brzobohatý je vážně sexy! To jsem si tedy nikdy nemyslela, že to jednou budu o nich psát, ale je to tak. A nejvíc sexy z těch tří je Svatopluk "Svatý", když zpívá modlitbu pro svého Oslíka.... Celý příběh jiskří černým humorem, nevyřčeným tajemstvím, smyslností, zradou, touhou po odplatě. Tento film, natočený v roce 1986 má nesmírné kouzlo. Když jsem jej viděla poprvé, byla jsem nadšená právě těmi tanci, muzikou a texty. Příběh je velice dobře vystavěn, zápletka se zaplétá pomalu, ale jistě, oprátka se zadrhuje...

Hra o smrti (2002)

Žánrově připomíná Jméno Růže. Temný věk anglického středověku je zde umocněn ročním obdobím – začíná zima, sněží, tma nastává brzy. Bída v podhradí je krutě zřejmá, lidé živoří a bojí se. Bojí se svého pána, jeho krutosti a jeho divných choutek, biřiců, kteří mu slouží. Musím říci, že Paul Bettany působí v roli uprchlého a skrývajícího se kněze velice křehce a bezbranně, přitom tak odhodlaně! Při scéně na hřbitově mě příjemné mrazení běhalo po těle od konečků vlasů po špičky prstů! Willem Dafoe mě neustále překvapuje svou fyzičkou, je skvělý. A mladý Tom Hardy je úžasný, ve své „roli v roli", ve které hraje němou léčitelku, obviněnou z vraždy vesnického hocha. Scéna je kratičká, vlastně si jí možná ani tolik v záplavě děje neuvědomíte, ale je nabitá k prasknutí smyslností toho okamžiku. Zatímco opravdová vražedkyně, která tvrdí, že je nevinná, čeká na oprátku v kobce..... Výborná středověká detektivka, skvělé herecké obsazení.