• Pohádka

(K)lamač srdcí (2010)

V. Paradis je teda skutečně vypadá jak strašák do zelí ....ale, když Romain Duris je tak k sežrání!! :D..jinak to bylo pěkný, sympatický a neotřepaný :)

Nádherná Zelená (1996)

je to skvělý, parádně ulítlý, hipísácký, chvilkami naivní, ale plný zajímavých myšlenek a postřehů o světě, kde žijem...a jako bonus je tam první fotbalovej zápas, kterýmu rozumím a kterej mě bavilo sledovat..třikrát sláva :)

Dešťová víla (2010)

nebylo to špatné, Lakotovi a Dejdar byli opravdu skvělí , ale....ten děj byl chvilkama úplně nelogický stejně jako motivace postav...a ty úkoly snad ani nebyly úkoly...Květuška se dycky rozbečela, mrkla na minci a bylo vymalováno...

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

to zas bylo něco...šíleně nevhodný obsazení - Maruška vypadala jak chlap, vojtek a jeho fakt hustý vlasy :D..uječený přeafektovaný záporačky, Stonehenge na Pustevnách, kde sedí 12 páprdů, co se mazlej se zajíčkem...jediný, co si z tohohle asi budu pamatovat, jsou ty naprosto šílený paruky...u těch dost transsexuálních měsíčkovskejch jsem se fakt dusila smíchy...

Jíst, meditovat, milovat (2010)

hlavní hrdinka mi přišla jako nesympatická, povýšená a sobecká nána, kteru ale každej naprosto žere, a která neví, co chce...když k tomu připočtu délku filmu a tu spoustu klišé, je s podivem, že jsem u něj vydržela a zvládla vytřídit a vstřebat těch pár myšlenek, které opravdu za něco stály a stojí...a právě kvůli nim si myslím, že mi ten film i přes svou nepříjemnost něco přinesl.

Občan Kane (1941)

Ten film je především dlouhý....i kdyby byl o polovin kratší, tak je pořád dlouhý...a to proto, že je fakt nudný

Nedotknutelní (2011)

je pravda, že tam byla spousta klišé...ale tak pěkně zabalených, že tomu 5 hvězdiček nejde nedat :)

Třinácté patro (1999)

zajímavý nápad, který naprosto pohřbilo jeho zpracování...příběh byl takový plochý a nikde negreadoval, herci byli takoví nemastní neslaní a většinu času jsem se ztrácela v tom, co se děje, k tomu přehnaně drsně akční hudba, která neodpovídala situacím a všecko bylo završené až překombinovaným koncem s přiblblým happy endem jako třešničkou...prostě mě to vůbec nepřesvědčilo

Vyměřený čas (2011)

Hvězdička za nápad, který byl zajímavý, i když už jsem viděla jeho lepší variace....jinak mi to připadalo silně prvoplánové, plné klišé, logických chyb a okamžiků, kdy sem si říkala "tvl. já nevěděla, že to je parodie!"...a o tom, že mi herci byli nesympatičtí a myslím si, že jim hraní moc nejde, ani nemluvím.