V zajetí démonů 2 (2016)

Wan to dokázal - opět jsem byl posraný strachy. Alespoň tedy v první polovině filmu...Prvních 7 minut je se sluchátkami na uších, v prázdné místnosti, v prázdném domě, v 11 večer opravdu šílený zážitek. A celkově první hodina je vyloženě geniální. Nečekané lekačky vyloženě zabíjejí, ty čekané překvapivě pěkně dostanou taky a celkově se atmosféra dá krájet. Druhá polovina filmu bohužel to napětí neudržela a je o poznání slabší. Přesto však, jednoznačně plný počet. Insidious zůstává však nepřekonaný.

Terminator Genisys (2015)

Bez Arnieho? S bídou jedna hvězdička. Nicméně po reprojekci o rok později musím říct, že to zas tak špatné nebylo...Stále platí, že Arnie to vede a proto nahazuju hvězdu nahoru.

Cable Guy (1996)

Nejlepší scéna z celého filmu? Karaoke & Somebody to love!

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Jedno ze zakončení úžasných 10ti let Stargate. Boje s Ori byly adekvátně ukončeny a "znovu-otevření" replikátorů velice potěšilo, jelikož se s nimi vždy jednalo o parádní přestřelku a ani tady to nebyla vyjímka. Vyšší rozpočet (v porovnáním se seriálovými díly) filmu paradoxně škodí, protože některé scény vypadají až moc uměle, ale pořád - je to Stargate, je to zakončení, je to luxus.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Leč byla tato pecka pochopitelně ohodnocena jako první na mém profilu, rozhodl jsem se dnešním dnem smazat komentář i hodnocení a napsat nové, aby tahle pecka nebyla zapomenuta na poslední stránce mezi komentáři na mém profilu, ale hned nahoře. Stargate je nedílnou součásti mého života, vyrůstal jsem na ní, zamiloval se do ní a do dnešních dní na ní nedám dopustit. Vzpomínám si, když Stargate na Nově skončila, to mi tenkrát bylo snad 6 let, a já byl z toho velice špatný. Jenže o pár let později se Nova rozhodla pro komletní review a tehdy to začalo. Den co den, okamžitě po škole, jsem se těšil jen na jediné - až si pustím televizi a budu sledovat Hvězdnou bránu. Tu jsem v podstatě sledoval nepřetržitě a protože se v následujících letech velice rozšířil internet po stránce sdílení, Stargate jsem musel mít. Je to prostě něco, co mám v žebříčku TOP na 1. místě a to se nikdy nezmění. A víte co? Jsem zatraceně hrdý na to, že mohu říct, že se Stargate podepsalo na mé výchově!

Godzilla (2014)

To bylo 3D? Já měl totiž pocit, že sledoval 2D film s 3D brýlemi...Ale pěkně od začátku. Byl to velký průměr. Gareth Edwards šel cestou rebootu, ale mohl z toho vytěžit mnohem více. Efekty byly nadprůměrné, na 2012 či Transformers však nedosahují. Hudba byla nevýrazná a to je velká škoda. Celkově byl děj celkem utahaný a v zásadě se celý film nějak extra nic nedělo a já čekal na nějakou tu akci. Jak na začátku zmiňuji, nepomohlo tomu ani 3D, které se prvních 20 minut zdálo v pohodě, ale pak jakoby režisér přepnul "switch" a řekl si 3D už bylo dost...Takových nějakých 60%.

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Jack je zpět a s ním i pětihvězdičkové hodnocení...Není to taková extrémnost jako vygradování osmé série, ale jedná se o více než slušný start, který se jistě změní ve zběsilou jízdu. Těším se na to!

Zmizení (2013)

Nerozumím té chvále ze strany většiny zde na CSFD...153 minut je neskutečně přestřelený čas, který by sice ani tak nevadil, pokud by herci dostali prostor pro pořádné emoce, jenže to nedostanou. Hugh Jackman to může tahat jak chce, ale to nic nemění na faktu, že se jedná o dvě a půl hodiny, ve které nuda není asi tak jen půl hodinku...Pár dobrých, silných scén a to je zhruba všechno. Škoda, mohlo to být o dost lepší.

Drákula (2013) (seriál)

První díl zajímavý, pak dalších pár dílů poměrně nuda...Od pátého dílu ovšem seriál nabírá neskutečné obrátky a začíná se mi to líbit čím dál tím více. Doufám, že tempo vydrží a po pauze dostaneme nášup jen těch nejlepších dílů.