Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Pokud jde o 3D provedení - byla to pastva pro oči. Námět příběhu byl dobrý, ale děj je na můj vkus zbytečně roztahaný, chvilkama jsem si říkal, že mě to snad začíná i nudit. Ale jinak to určitě stojí za shlédnutí, je to pěkný filmový zážitek.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Docela roztomilá steampunk lovestory. Vizuálně perfektní i po ostatních stránkách je toto dílo rozhodně shlédnutí hodné. Mně to potěšilo a doporučuji.

Inkarnace (2016)

Klasický exorcistický příběh. Dobře udělané. Na kino by to nebylo, ale na večerní posezení u filmu je to fajn.

Špión (2015)

Taková parodie na všechny špióny. Pobavilo mně to.

Mumie (2017)

Na to, že jsem viděl už třetí mumii, jsem se určitě nenudil. Děj má solidní vývoj, herci jsou skvělí, stejně jako režie. Jediné, co mě nezaujalo je 3D provedení, u kterého potenciál je v podstatě nevyužitý. Jinak velmi kvalitní dílko.

Adaptace (2002)

Nechápu, kdo tohle považuje za komedii. Každopádně je to zajímavý snímek vyjímečného námětu a velmi zajímavě zpracovaný. Stojí za shlédnutí.

Gothika (2003)

Přesně, jak napsali kritici (výjimečně se trefili) - mysteriózní hororový thriller. Vše, jak má být. Psychiatrická věznice plná duchů zavražděných, krev, drásající napětí a překvapivá odhalení. Výborní herci, výborná režie, každý z tvůrců udělal dobrou práci a výsledkem je skvělá podívaná na dobrou noc ;-)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Vizuálně pěkná podívaná - viděl jsem 3D a to taky vřele doporučuju. Pobavila mě hromada hlášek, děj byl přehledný a solidní. Na tento film jsem se těšil a tvůrci mě rozhodně potěšili a nezklamali, jak to bohužel u pokračování čehokoliv často bývá. Naprosto skvělé!

Pasažéři (2016)

Nikterak nová myšlenka vizuálně i herecky ztvárněná tak, že jsem tomu dal 5*. Je to pěkná podívaná, mírně napínavá od začátku do konce. Snad ten konec byl dost strohý, ale kdo by se zabýval přestárlými stroskotanci, že :-D ? Určitě se na to mrkněte, je to pěkné.

Psí poslání (2017)

Takový posmutnělý rodinný příběh. Kritik napsal komedie? Buď to neviděl, nebo je to vůl. Pro mně na tom filmu byla nejvíce zajímavá myšlenka psí reinkarnace. Zajímalo by mně a asi se to nikdy nedozvím, jak je to s těmi zvířátky doopravdy. Bylo to docela pěkně uděláno, ale o umění se mluvit nedá. Jednoduše je to průměrný film, na který se člověk rád podívá, ale že bych si to musel pustit ještě jednou ... to radši budu čumět do akvárka nebo na noční oblohu.