Absurda (2007)

Nic a nůžky, naštěstí jen ve dvou až třech minutách. Tuhle část tvorby Davida Lynche nikdy "chápat" nebudu.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dobře, pořád je to za 5/5, ALE tentokrát už je to opravdu především kvůli tomu, že technicky dokonalému a řemeslně bezchybnému filmu podobného ražení nic jiného dát ani nejde. ALE nebýt tam Šmak, nebýt Martin Freeman tak dobrej herec a nebýt na trhu tak málo fantasy, už bych přemýšlel, jak hodnotit.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

V podstatě naprosto stejní výtky jako u Bratří Grimmů - karikaturnost postav, občas až příliš halucinogenní a příběhově dost o ničem. Což je škoda, protože nápad je super a dalo se z téhle látky vytřískat mnohem víc než něco, co připomíná feťácké leporelo.

Wolverine (2013)

Nezapamatováníhodné!

Millerovi na tripu (2013)

Na plný počet hvězd nejdu kvůli povinné slaďárně na konci, ale dokud je to čistá komedie, jde o neskutečně vymazlenou záležitost. A Jennifer je už podruhé za sebou neskutečně HOT.

U Konce světa (2013)

Já dostal přesně to, co jsem čekal - vypiplanou komedii, která mě chytla a nepustila. S výborným hereckým obsazením, hromadou povedených hlášek, vtipnými kung-fu scénami a odkazy na předchozí díly trilogie. Díky Edgare, Simone a Nicku, vaše volná trilogie je úžasná a já tleskám...

Insidious (2010)

Fakt by mě zajímalo, co rozhoduje o úspěšnosti hororů. Tohle bylo blbý, neoriginální a prázdný, na konci pro jistotu i směšný a lidi se můžou ušlapat v kině. Nechápu. A pro jistotu rovnou trilogie, protože proč ne? Blah

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Musel jsem s hodnocením prvního dílu o hvězdičku níž, abych mohl dát pomstě 3 hvězdičky. A musím uznat svoji chybu, pokračování založené na vzpouře je až překvapivě nadějnou záležitostí, kterou opět zkazí celé Hunger Games, které jsou ještě sterilnější než v jedničce. Celkově sice nejde o nějaký vyložený průser, souboj hvězd je obdivuhodný a dobře se na něj kouká, ale celkově jde vidět, že nejsem cílová skupina tohohle projektu, proto hodnocení výš nepůjde.

Thor: Temný svět (2013)

Dospělejší, temnější, inteligentnější a zároveň vtipnější a zábavnější než naprosto nudná a prázdná jednička. Dokonce i Thor konečně získal jakousi duši a není jen strojem na testosteronový hlášky. Loki pořád naprosto vládne, "křoví" doplňuje a i ten emotivnější moment se naskytne. Posun do fantasy a komiksu sluší víc než bych byl ochoten doufat.