Iron Fist (2017) (seriál)

Musím zkrátka říct, že tohle bylo zklamání. Nemůže se to ani zdaleka vyrovnat předchozím seriálům (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage), protože je to zkrátka plné klišé, příběh je chabý a ani tam nejsou žádné sympatické postavy. Dokonce i Danny Rand AKA Iron Fist mi dost často lezl na nervy, což je u hlavní postavy závažný problém. Jediný herecký výkon, který jsem ochotný vypíchnout, je Tom Pelphrey jakožto Ward Meachum, protože postavu Warda jsem si velmi oblíbil. A dále se mi samozřejmě líbila Rosario Dawson v roli sympatické Claire, která pojí všechny ty Marvel Netflix seriály dohromady. | 1. Série - 65% | 2. Série - 60%

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Šel jsem do tohohle filmu s tím, že z něj nebudu mít příliš velký požitek a že to bude další z těch přehnaně heroických válečných filmů, a měl jsem částečně pravdu. Teda až na ten fakt, že tento přehnaně heroický film byl natočený podle skutečných přehnaně heroických událostí. Film je sice ze začátku až bolestivě nudný a chvílemi člověku může i Desmond Doss lézt na nervy, ale jakmile se dostanete přes tu příliš dlouhou první polovinu filmu, tak vás čeká zatraceně skvělá podívaná. Z vojína Dosse, vyzáblého chlapíka považovaného za sraba, se vyklube zatracený válečný hrdina a zachrání desítky životů. Byl dokonce u mě ke konci i mizivý náznak dojetí, abych byl upřímný. (85%)

Tell Me How I Die (2016)

Abych byl upřímný, tak jsem od tohoto filmu čekal mnohem víc. Ze začátku jsem byl trochu zaujmutý, ale zhruba v polovině filmu jsem se začal Neskutečně nudit. Byla to pro mě obrovská výzva dodívat se až do konce. Zvládl jsem to, ale lituju toho ztraceného času. Ale jednu věc musím pochválit - počítal jsem s tím, že Ryan Higa nezvládne skutečné herectví, ale k mému překvapení to zvládl dost dobře. (40%)

Doktor Strange (2016)

Vizuálně skvělé, dějově průměrné, perfektně obsazené, občas i vtipné. Doctor Strange splnil mé očekávání. (80%)

Kevin Hart: What Now? (2016) (pořad)

Když do toho člověk jde s tím, že chce jen trochu vypnout a pobavit se, a zároveň zná humor Kevina Harta, tak se celkem dobře zasměje. A to je přesně můj případ. Mám Kevina rád, znám jeho práci a skoro vždy mě dokáže dobře pobavit. Jistě, některé části této show byly dost slabé, až jsem prosil, aby přešel k další věci, ale to perfektně vynahradil těmi ostatními přepálenými vtipy a příběhy, u kterých jsem se hlasitě smál. (70%)

Centrální inteligence (2016)

Asi to o filmu nevypovídá moc pozitivně, když krátký Gag Reel na konci mě pobavil víc, než celý film dohromady. Ale ono se vlastně ani není čemu divit. Sympaťák Dwayne Johnson jako agent Bob Stone je celkem fajn, vlastně mu nemám moc co vytknout. A druhá "hvězda" tohoto filmu je Kevin Hart v roli Kevina Harta předstírajícího, že má nějakou roli ve filmu. Nechápejte mě špatně, mám rád Kevina Harta, baví mě jeho stand-up, ale tady ten jeho charakter zkrátka nefunguje. S přivřenýma oběma očima dávám 3 hvězdy, protože jsem se párkrát zasmál a šel jsem do toho filmu s tím, že to nebude žádná hitparáda. Oh, a mimochodem, objeví se tam i Aaron Paul, který z nějakého důvodu místo své role ze scénáře hraje Jesseho Pinkmana. (60%)

La La Land (2016)

První půl hodiny neskutečná nuda. Člověku to připadá, jako by to nemělo absolutně žádný zajímavý děj, ale to se nejspíš dá od muzikálu čekat. Každopádně, pokud bych to měl hodnotit především z toho "muzikálního hlediska", tak musím říct, že ty hudební čísla nejsou vůbec špatné. Ale z filmového/dějového hlediska je to nudné ohrané klišé. Každopádně musím zmínit, že Ryan Gosling rozhodně není špatný herec, Emma Stone není špatná herečka, celkem jim to spolu klape, ale i tak to zážitek z filmu pro mě nezachránilo. (60%)

Máj (2008)

Katastrofa. Jedna hvězda za prsa Sandry Lehnertové a za odvahu takhle zprznit Máchovo dílo. (15%)

Příchozí (2016)

Jistým způsobem mi to připomíná Interstellar, akorát tohle je mnohem lepší film. Rozhodně jej zařazuji na svůj seznam nejlepších filmů roku 2016. Je to originální, zajímavé a člověk při sledování musí trochu použít mozek, což mám rád. (90%)

Van Helsing (2004)

Když jsem ho viděl poprvé v roce 2008, tak mi to přišlo jako velmi dobrý film, ale když jsem se na něj podíval dnes znovu, v roce 2017, tak rozhodně nebyl takový, jaký jsem si ho pamatoval. Rozhodně není pochyb o tom, že tento film příliš rychle stárne. Herecké výkony nejsou nic dech beroucího, speciální efekty jsou špatné. Musím tak patřičně snížit hodnocení na pouhé tři hvězdičky, a to ještě přehráním. (55%)