Čepel smrti (2009)

Naprosto amatérská a nepovedená snaha o kopii Vřískotu. Co stojí za zmínku je to, že místo hororu či thrilleru se film spíše nechtěně jeví jako čistá parodie. Přispívají k tomu nekvalitní herecké výkony, nesmyslné dialogy a chování hlavních postav. To už nezachrání ani Štěpán Turek...

Je třeba zabít Sekala (1998)

Určitě výborný film s kvalitním hereckým obsazením. Mohlo se klidně ještě více tlačit na pilu a hlavní záporná postava tak mohla být ještě ďábelštější. Takto by měl nějak vypadat opravdu dobrý film z domácí produkce. Poznámka - to se nám s těmi rolemi farářů (Dušínovské charaktery) nějak roztrhl pytel.

Ženy v pokušení (2010)

Jednoduchý - místy sice trapný - naštěstí ale i humorný film. Pokud vám nevadí některé otřepané dialogy a nekonzistentní a nelogický příběh, můžete se i docela bavit.

Vratné lahve (2007)

Docela dobrý film s převážně suchým humorem. Tj. na jedno podívání a pak už člověk ani neví o čem to bylo. Co si člověk možná vybaví je poslední scéna - let v balónu.

Román pro muže (2010)

Pár scén docela i ušlo. Vše zabíjí naprosto nekonzistentní, hloupý a nic neříkající příběh. Je totiž podán strašně povrchně a v podstatě celý film stojí jen na Donutilových scénách.

Babí léto (2001)

Kvalitní film s výborným hereckým obsazením. Neokoukané, místy humorné, místy smutné téma stárnutí. Vše působí naprosto reálně a hlavně se film divákovi nepodbízí. Takto nějak si představují skvělý novodobý český film - a že je jich pomálo.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Velmi nudné a místy i nechutné. Tak nesympatického hlavního hrdinu jsem už dlouho neviděl. Neustálé rozhazování peněz působilo už opravdu trapně. Přesto jsem to dokoukal a musím říci, že se jedná o naprosto nadhodnocený a nevkusný film.

Total Detox (2011)

Naturalisticky podané téma lidí postižených drogovou závislostí. A právě po těchto lidech jde masový vrah a jednoho po druhém vraždí. No příběh je velmi povrchní a herecké výkony jsou místy tragické (někdy jim nelze ani pořádně rozumnět). Nicméně díky postavě psychoterapeuta jsem to dokoukal.

La cara oculta (2011)

Mysteriozní film s velmi zajímavým nápadem, který nebyl dle mého 100% využit. Představte si, že právě tento snímek dokáže dát odpověď na řešení většiny duchařských filmů! Na úkor tohoto skvělého rozuzlení nám film ještě nabídne dost dlouhý začátek, nesympatického hlavního "hrdinu" a hlavně dost divný konec, který se mi nelíbil. Každopádně to stojí za skouknutí.

Smrtelné zlo 2 (1987)

O něco vylepšená verze prvního dílu. Oba dva filmy jsou si totiž docela dost podobné. Zde přibylo trikových sekvencí a taky děj je trošku více rozveden až do nečekaného finále. Dnes již taktéž klasika, i když se u toho člověk spíše zasměje.