Atentát (2015) (seriál)

Tak roztomile dementni az je to zabavne :-) Vrchol bizarnosti spolehlive tvori zoufala a netalentovana Vagnerova. Jaskow se mi v Expoziture celkem libil, ale tady je nemene srandovni.

Vrah zůstal po škole (2011) odpad!

Tahle curakovina fakt nesla dokoukat. Zase mi asi neco uniklo ...

Kobry a užovky (2015)

Jo Kobra byl "obcas pekny trdlo", jak pravila filmova babicka :-) Hadkove i ostatni herci vyborni, mozna jen ten konec mi prisel takovej moc narychlo. Ale jinak velka spokojenost. Min Hrebejku, vic Prusinovskych bych prosil!

Ano, trenére! (2015) (pořad)

Sice jsem taky cekal neco jineho a ze to bude vic o Franzovi, ale tu hysterickou kritiku tak nejak nechapu.

Na návštěvě (2015)

Toz to bylo dobre, toto ... prvotridni uchylarna! Za malo penez kurva hodne muziky! Jak decka, tak hlavne seniori perfektni herecke vykony. Tleskam, bylo mi chvilema hodne blbe.

Dárek (2015)

Hodne povedeny psycho thriller. Rezijni debut? To teda kloboucek dolu. Batemana mam rad a potesilo me, ze umi zahrat i neco jineho nez trotly. Hral presne takovyho arogantniho karieristu, ktery nesnasim, takze jsem postupne zacal fandit Gordovi.

God's Pocket (2014)

Film urceny pouze urcite skupine divaku o zivote v jedne ctvrti zoufalcu, u ktereho se rozhodne nebudete popadat smichy za bricho. P.S. Hoffmann famozni jako vzdy.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Neco strasnyho! Zadrazil v roli komisare? :-))) Neskutecny, Hrebejk klesa nic a niz!

Temné kouty (2015)

U me urcite lepsi nez Zmizela. Ten satanismus metalistu uz je malinko otravny, ale tak jsou holt karty rozdany. Skvele herecke vykony zastinuji nektere dejove nesmysly. Charlize Theron tradicne vyborna a pohled na ni vzdycky potesi. Tye Sheridan bude jednou velka star a Christina Hendricks - tam je to celkem jasny :-)

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

Po tretim dile jdu na plnej pocet. To se neda, co tam zase Ctvrtnicek vyrabi za picoviny :-))