Vincentův svět (2015) odpad!

Strasne buzerantsky. Nesnasim tyhle ksichty, vsechny ty sebevedomy bukvice.

Pontypool (2008)

Zajimavy napad a velmi dobre zahrane. Horor to ani moc neni, ale je to originalni a taky si uvedomite, jak je dobre umet aspon jeden cizi jazyk :-) Za atmosferu body do Kanady.

Odebrat z přátel (2014) odpad!

Dyl jak pul hodinu jsem tu partu prekrikujicich se dementu sledovat nevydrzel.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015) odpad!

Neuveritelny, co se tady delo. Jasny kandidat na curakovinu roku! V jednicce jsem jeste odpustil tvurcum, ze do hlavni role obsadili vic chlapa nez holku, protoze ten film mel koule. Dvojka nebyla o nic horsi, navic s lepsi predstavitelkou. Ale tohle je blabol, ktery nemel nikdy vzniknout. Nejen diky opetovnemu obsazeni hnusne Butler. Chapu, ze tak jako muslimove musi jednou za zivot cestovat do Mekky, tak kazda spravna Americanka musi byt za zivot aspon jednou znasilnena. Nejlepe otcem anebo aspon partou nesvepravnych analfabetu. Proste aby se melo v terapeutickych skupinach o cem kecat. Ale kdyz je te demence moc, tak je ji proste prilis.

Smrtgasmus (2015)

Picovina, ale ja se bavil :-) Scena s umelakama jasne nejlepsi!

Lovci a oběti (2015)

Marcus Benous Tran jako cesky (nebo snad vietnamsky?) Guy Ritchie? Tomu ja se nemuzu smat. Jedna hvezda za uplne posledni scenu a Vaclava Upira Krejciho.

Bláznivá dovolená (2015)

O malinko slabsi nez treba Millerovi na tripu, ale i tak na pohodu. A za miniroli Chrise Hemswortha hvezda navic!

Show Leoše Mareše (2015) (pořad) odpad!

O Maresovi jsem si nikdy iluze nedelal - regulerni curak. Ale ze je az takhle debilni, to me samotnyho prekvapilo.

1944: Přinuceni k boji (2015)

Parada. Po vsech tech americkych nesmyslech konecne zase jednou valecny film, ktery nepusobi trapne a lacine. Baltske staty to nikdy nemely jednoduche a Estonci mi byli vzdycky nejsympatictejsi.