Vybíjená (2015)

Na to, ze se jedna o Viewegha, jsem to zkouknul celkem v pohode. Taky ocenuji, ze to netocil Hrebejk. No ale jinak je to picovina, takze ani nevim proc jsem tomu dal tri hvezdy. Mozna ty vedra ...

Terminator Genisys (2015)

Absolutni vysmech kultovnim prvnim dvoum dilum! Prehlidka neumetelstvi na vsech frontach. Kvuli narustajicimu pocitu trapnosti jsem byl nucen tuto zhovadilost vypnout uz po hodine.

Špión (2015)

Na pohodu!

Třída 8.A (2014) (pořad) odpad!

A na tohle prispivame koncesionarskymi poplatky, neskutecny!!! Proc me vubec neprekvapuje, ze original pochazi ze Svedska. Z nejvic multi - kulti korektni, bukvice, negry, feministky a vsechny tyhle mrdky oslavujici zeme Evropy.

Maximální limit (2005)

Scenar sice ponekud melodramaticky, ale za to z atraktivniho protredi sportovnich sazek a s vynikajicim obsazenim. Jsem rad, ze Matthew casem opustil role prcalistu, prece jen ceho je moc, toho je prilis. Rene Russo v 51 letech zde jako luxusni milf!

Drsný šerif (2012) (seriál)

Robert Taylor a Katee Sackhoff jsou pro me jasne nejsympatictejsi serialova dvojka policajtu. Old schoolove pojeti a priroda Wyomingu mi tady paradne sedly.

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Magnusek panuje! Zase tu latku posunul, velky respekt!

Klaun k popukání (2012)

Sice se musi cekat tri ctvrte hodiny, ale pak to klaun rozjede slusne!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nejak furt nemuzu prijit na to, o cem to cely bylo. Tupa akcni podivana s tradicne prisernym Hardym. Fakt nemam rad filmy, u kterych mi je absolutne jedno jak dopadnou.