Backcountry (2014)

Strasne dlouho trvalo nez se to rozjelo. Ale pak to byla vyzivna psychedelie.

Procitnutí (2011)

Vyborne vygradovany psycho thriller odeny do hororoveho havu. Urceno vyhradne tem, co uprednostnuji atmosferu pred akci. Poctiva, stara dobra Anglie.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Nic svetobornyho. Nemci se snazi byt americtejsi nez Amici sami, ale odcejpa to, je to dobre zahrany a hlavne - NENUDI TO! Za ten konec jdu jeste vys, co bych nesel.

Hunger Games (2012) odpad!

Uplne nejvetsi pruser je, ze se tomuhle nesmyslu propujcily kapacity jako Stanley Tucci nebo Woody Harrelson. Cemuz ale vubec nerozumim, je moje zjisteni, ze Liam Hemsworth tady vypada o dost lip nez udajny sex symbol, slecna Lawrence. A to jsem pritom pomerne vyhraneny heterosexual. Hodnoceni snimku prilis nepomaha ani fakt, ze jsem pri jeho sledovani dokazal dvakrat usnout. Suma sumarum, jedina dobra zprava je, ze dalsi dva dily muzu s cistym svedomim smaznout a vysetrit tak nejake to giga na disku. Ovsem i to je na jednu hvezdu malo.

Poslední přežije (2015)

Misto Jovovich to chtelo obsadit nekym jinym. Treba Emily Blunt ...

Ghoul (2015)

Cesi, ostatne jako vzdy, prichazeji s necim s dvacetiletym zpozdenim. Tenhle zanr uz ja natolik vyseptalej a vycerpanej, ze Ghoul muze oslovit jen tim, ze pochazi od ceskych tvurcu. Coz je ovsem malo. Jinak je to standardni blabol, kterych byly natoceny stovky a nazvajem se od sebe nicim nelisi. Proc to Jaklovi trvalo natocit 4 roky, to je mi potom zahadou nejvetsi.

Grázlové z vidlákova (2012)

Buransky filmy mam rad, ale musi to byt aspon prijatelna picovina. Coz nebyl tenhle pripad. Nechapu Billyho, ze do toho sel.

Žid Süss (1940)

Jen vic takovych snimku! A povinne do vsech skol!

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Na serialove pomery excelentne obsazene a vytecne zahrane. Dietl zkratka umel. Postava doktora Strosmajera, v podani neskutecneho pana Kopeckeho, se stala kultem naprosto popravu. Serial, ktery strka drtivou vetsinu polistopadovych pocinu s prehledem do kapsicky u trenyrek.

Poltergeist (2015)

Jedna velka digitalni curakovina s prisernym obsazenim. Natocit 33 let po originale a v dnesnich podminkach takovej blabol, to uz chce velkou davku neumetelstvi.