Johnny English se vrací (2011)

Velice zajímavá (a taky zábavná) parodie na Jamese Bonda. Bohužel oproti jedničce nepřináší Johnny mnoho nového, a proto zůstanu na průměrných 3*.

Zkáza lodi Laconia (2010) (TV film)

Tak trochu to bylo podobné na Joyeux Noel (Happy Christmas), ale rozhodně to nedosahovalo takových kvalit. Každopádně dívat se na to ale dalo, takže dám 3*

V (2009) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem měl tu možnost vidět. Jenom nechápu, jak to mohli stáhnout už po dvou řadách, když byl evidentně široký prostor na pokračování.

30 dní dlouhá noc (2007)

Divím se i ušima, že to má tak relativně vysoké hodnocení. Už jenom to, že jeden den je slunce poměrně vysoko na obloze a druhý den už vůbec nevyleze a je celý měsíc tma jak v pytli, je dost podezřelé. Další věc je, že městečko má pět a půl baráků a upíři nejsou schopni hlavní skupinku přeživších celých 30 dní najít. To jsou vážně tak blbí? Takhle špatný horror jsem už nějakou dobu neviděl, 1* a sbohem.

Po přečtení spalte (2008)

Pro mě naprosto nezajímavé. Jediné kvalitní scény se odehrávaly vždycky v kanclu J. K. Simmonse, jinak naprostá nuda a ztráta času. Kdybych si všiml, že to je paskvil bratří Coenů, tak na to ani nekoukám, protože jejich filmy pro mě byly zatím vždycky zklamáním.

Moon (2009)

Nuda a šeď s dobrými úmysly. Bohužel dobré úmysly nejsou všechno a já jsem měl co dělat, abych udržel své oči v pozornosti. Původně jsem uvažoval, že dám 1*, ale protože se to ke konci (tak posledních 20 minut) začalo trochu rozjíždět, přidávám i druhou. Škoda jenom, že závěrečný SPOILER!! odlet z měsíce byl stažený do čtvrt minuty, protože tam byl, podle mě, potenciál na další rozvinutí děje.

Treed Murray (2001)

Prostě za málo peněz hodně muziky. Co víc k tomu ještě dodat?

Zdrojový kód (2011)

Souhlasím s komentářem J*A*S*M. Film byl zajímavý a s dostatečnou stopáží, ale posledních 20 minut prostě scénárista nezvládl. To vysvětlení, které bylo na konci filmu, prostě nemůže průměrně inteligentnímu divákovi stačit. Proto dávám "jenom" 3*.

Vězeň (2009) (seriál)

Chcete-li se podívat na mysteriózní seriál, který možná v závěru ani nepochopíte, pusťte si raději Lost.

Zakázaná zóna (2010)

Dva lidi putují z Mexika do USA a přitom jsou jen tak mimochodem obklopeni monstry. Hlavním nešvarem filmu je především, že ačkoli se film jmenuje Monsters, tak v něm monstra hrají jen minimální roli a film se tak věnuje téměř pouze vztahu dvou lidí. Navíc ani tento aspekt filmu není bůhvíjak zajímavý a celý film je natočený tak nějak divně, a pro mě určitě nezajímavě. Ke všemu vyloženě nesnáším zbytečně dlouhé scény typu pětiminutové obírání mrtvol o jejich vybavení. Celkové prostředí filmu zajímavé, ale zpracování bylo pěkně odfláknuté. Právě za to prostředí tedy dám tu jednu *.