Insidious (2010)

Souhlas s Marigoldem.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Velké zklamání. První 4 díly jsou tak 10/10 s tím, že pátý na 11/10 a hledal jsem, jestli to náhodou nedělal Moffat. Pak to jde postupně do kopru a většinou obecenstva adorovaný osmý díl to pro mě rozbil úplně. Celou dobu jsem si představoval, jak by to funguvalo, nebýt toho debilního voice-overu. A víte co? Fungovalo... a mnohem líp! S úplným koncem mám dojem, že tam celou tu zaobalovací linku s vypravěčem dodělali na poslední chvíli, protože jim přišlo, že to amík nepochopí. Samotný poslední díl, je vrchol dramaturgického failu. To co se tam dělo by, při dodržení rychlosti vyprávění, vydalo aspoň na tři díly, místo toho máme pocit, že to má víc konců jak Návrat Krále.

Loni v Marienbadu (1961)

Bylo to dobry, ale urcite bych nikomu nedoporucil se na to divat.

Jiná země (2011)

Věděl jsem, do čeho jdu. Ale nakonec nic, než moc. Škoda

Zdravotník (2020)

Průměrný španělský thriller s Cassasem, kde obvyklou brakovost nahrazuje mírná neuvěřitelnost v podobě psychopata na kriplkáře.

Asi to ukončím (2020)

Takový ten film, který se dá odhadnout asi po desáté minutě, ale doufáte, že vás to přelstí. Doufáte, čekáte, nudíte, spíte a pak to skončí a vy musíte na net abyste si ověřili, že jste to v 10 minutě odhadli dobře, protože film vám to neumožní. To není interpretační film, protože má jen jednu interpretaci. Ne, dík. Hvězda za kameru a za Jessie Buckley.