Zuřivost (1978)

Vyzeralo to ako trochu nejaká slabšia Kingovka, no nebola to Kingovka. Viac k tomu neviem čo mám dodať.

Americký prezident (1995)

Romantikoš a prečo nie. Také očividné, patriotistické a všetko toto, ale na charzmatického Michaela Douglasa sa pozerá skoro vždy dobre. Treba pre zmenu aj takýto filmík kde je všetko tak ako to má byť a je to príjemné spestrenie mojej filmografie. Sympatická ústredná dvojica :)

Teď se nedívej (1973)

Veľké prevapenie. Opustené Benátky sú veľmi creepy miesto. K tomu slušivo vybudovaná mystery atmoška prázdnych klaustrofobických uličiek a potvôr v červených kabátoch.  A holubov. Červená farba veľmi epic :). A ako bolo v iných filmoch červená je proste zlá farba. Čo k tomu dodať. Je to dosť nepríjemné a miestami mi všetko nebolo jedno. A ešte k tomu tá hudba od Donaggia topka :)

Simpsonovi - Válka foloušků (2023) (epizoda)

Spievanie v Simpsonovcoch... nuž s tým je to také ošemetné. A tu je to viac než ošemetné. Serialu chýba trochu viac humoru, alebo možno len nerozumiem súčasnému nastaveniu Ameriky? Kto vie. Podobne ako niektoré  z prechádzajúcich sérii, Simpsonovi strácajú svoju internacionalitu. Tuzemeskému divákovi príde reku divné, čo sa to tam rieši. Chudák Homer

Karetní hráč (2004)

Argento po roku 2000. Nuž dalo sa, ale akosi už to nie je proste ono. Čo na tom, doba sa mení

Sunset Strip (2000)

To bola jízda. Očividne bezstarostná

Alla ricerca del piacere (1972)

Benátky vo filme sú vždy Epic. A tak to bolo aj tu. Dopohody žánrová záležitosť so zaujímavým príbehom ktorý nenudil.

Chuckyho nevěsta (1998)

Túto vraždiacu potvoru si rada pozriem. Najmä keď mám dlhý únavný deň. Typická žánrovka čo si ide svoje. Tá mrcha ke snáď horšia jak Terminátor.

Pan Nikdo (2009)

Prekvapilo. K scifi sa často staviam skepticky, nie je to môj primárny žáner, ale čo sem tam niečo nezaškodí. Malo to taký štýl Večného svitu nepoškvrnenej mysle a Malého veľkého muža. Oceňujem výber songov. Podtrhli situácie a atmošku.