Battlestar Galactica: The Face of the Enemy (2008) (seriál)

Webizody, které nám představují Boomer a Gaetu na jedné lodi... Tenkrát v BSG :) Pro dotvoření uceleného přehledu o BSG univerzu samozřejmě doporučuji shlédnout.

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Velmi pěkný "spin-off" v přestávce na poslední sérii. V Razoru se ukazují některé události, o kterých jsme slyšeli v předchozích sériích (zastřelení XO admirálem Cainovou atd), ale hlavně i jistý posun v ději. Potkali jsme údajného Boha Cylonů a to už něco znamená. Dále mě hodně potěšily scény z první cylonské války a mladý Adama, který narazil na "porodnici" Cylonů... Tenhle film prostě dokresluje výbornou atmosféru seriálu. // Viděl jsem v originálním znění s titulky.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po úžasné první sérii, kde se napětí střídalo s akcí a perfektně vygradovanou dramatičností, přišla trošku ledová sprška v podobě dalších sériích. Nechápejte mě špatně, hlavní děj o hledání Země se pomaličku posouval, spíše mi vadily různé problémy celé flotily (hladovění, tylium, vzpoury atd.), které sice dokreslovaly situaci v beznadějném pátrání , ale uměle natahovaly hlavní příběh (to se týká především třetí série), který mohl být dát na dvě série a byl by to jeden z nejdokonalejších seriálů. Ke konci jsem se ovšem dobral, a ten mě bez vytáček naprosto odrovnal. Výborně vysvětlené, zakončené a celistvé. Kam se na to hrabou (bohužel) Ztraceni. Po celém seriálu plus bonusovém obsah (Miniserie, Resistance, Razor, Face of the Enemy, zatím ne Plan) mezi mé největší oblíbence patří naprosto jednoznačně Helo. Za ním se řadí třeba Gaius Baltar, Saul Tigh a samozřejmě Starbuck plus o fous Leoben, naopak Ellen jako jedna z mála naprosto nesympatická postava. Už se těším na další spin off (Caprica) a samozřejmě na Blood & Chrome. Všechno se opakuje znova a znova... // Viděl jsem v originálním znění s titulky.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Série a nejoblíbenější hráč 1) Borneo - Richard 2) Australia - Amber 3) Africa - Lex 4) Marquesa - Rob M. 5) Thailand - Clay 6) Amazon - Rob C. 7) Pearl Islands - Rupert 8) All-Stars - Jenna 9) Vanuatu - Ami 15) China 16) Micronesia

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Hodnocení po třetí sérii Lehce nadprůměrný sitcom o partičce geeků a sexbombě od vedle... Postavy jsou dobré a skvěle zahrané (hlavně Howard), ale je to víceméně na jedno brdo pořád, Leonard chce získat Penny, ale nedaří se mu to, vždycky se tam někdo připlete nebo mu to zkazí Sheldon atd. Některé kousky mě sice uchvátily že jsem se tlemil solidně, ale jejich kadence není tak častá. Update po třetí sérii: Jako jo, Penny už skončila v náručí Leonardově, ale pořád je to takové na jedno brdo, opravdu málokdy si pamatuju nějaký legendární díl, ani nějaké úryvky mi v hlavě neskončí, a to je u sitcomu špatně. Nejlepší postavou pro mě zůstává Howard, přijde mi z nich nejnormálnější z pohledu dělání si srandy z někoho a hlavně jeho rozhovory s mámou jsou skvělý :) Na třech hvězdách zůstávám. Ještě mě čeká 4. série. // Sleduji v originálním znění s titulky.

Jackass 3 (2010)

Tohle se mi líbilo moc. Tlemil jsem se od začátku do konce a o to u Jackass jde. Sice chcaní po sobě si mohli odpustit, ale jinak všechno bylo v mezích :) Ten chlapík co má z hadů fóbii je za to musel zabít, že ho hodili do jámy plné hadů... Jinak Steve-O je čím dál větší prase. // Viděl jsem v originálním znění s titulky.

Jackass 2.5 (2007)

Jsou tu dobrý fórky, aneb co se do humáčské dvojky nevešlo :)) Pokec s tvůrci není špatný, aspoň zjistíme že to nejsou taková hovada jako ve filmu (nebo jsou?). Pro mě lepší než samotná dvojka, ale třeba pití piva z nejdelších nehtů na světě ... no to musela bejt pochoutka, ale aspoň si tech Ind konečně ty nehty umyl :)) a nevim jestli to bylo v tomhle dílu, ale jak hodili jednoho kámoše do auta s kobrou, tak to bych je pak zabil :D a pak mu hodili obyčejnou hadici na záda a on z toho měl málem smrt :))) Nebo včely v uzamčenym autě, hovaďáci prostě! :))) // Viděl jsem v originálním znění.

Jackass 2 (2006)

Jackass 2 přidává oproti jedničce solidní humáče, sere se tu každou chvíli, weeman vás postříká vodní pistolí naplněnou močí atd. Tyhle fórky rád nemám, ty kanadské z prvního dílu byly mnohem lepší. Naštěstí jackass točí i "normálnější" věci, třeba stařík a stařenka jsou jednoznačně největší plus, a nejvíc jsem se zatlemil ve scénce staříka Knoxvilla s vnukem :))) Byly by to tři hvězdy, ale fakt za kadenci humáčů dávám jen dvě. // Viděl jsem v originálním znění.

Jackass: Film (2002)

Trošku morbidnější sranda, ale já to mám rád. Žádný vyloženě nechuťárny, vtipné a břitké. Jackass prostě ze sebe dělají voly a já nemam nic proti, každý svého štěstí strůjcem. Já zkouknutí tohohle "filmu" nevnímám vůbec špatně a pobavil jsem se. Zábrany OUT! :) // Viděl jsem v originálním znění.

Nová noční můra (1994)

Víc sedí název Tragická noční můra... I když to točil duchovní otec Freddyho, už jen scénář o scénáři je téma, které když se nezpracuje dobře, vyjde jako naprostá blbost. Robert Englund je tu víc v civilu než v masce, mechanická ruka je naprosto trapná, stejně jako nová maska Freddyho ... Nepovedený díl, dvě hvězdy dávám za Heather a Rexe :) // Viděl jsem v originálním znění s titulky.